Zara 2014 Bayan Ayakkabı Modelleri

Yazan Tarih 14 Ocak 2014
Zara Bayan Ayakkabı Modelleri 2014

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarından biri olan Zara 2014 bayan ayakkabı modelleri koleksiyonu ile yine klasını konuşturuyor. Her sezon sunduğu şık tasarımlarla kendi stilini yansıtan Zara, bu sezonda favorilerimiz arasında ilk sıralarda yer alacak. Giyim stiliniz ne olursa olsun, Zara bayan ayakkabı 2014 koleksiyonunda herkese göre şık modeller yer alıyor.

Bayanların olmazsa olmaz tercihlerinden olan platform topuklu ayakkabı modelleri 2014 Zara koleksiyonunda farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Topuklu sandalet modelleri 2014 sezonuna Zara ile damga vuracak diyebiliriz. Skinny tarz olarak sunulan topuklu sandalet modellerine hayran kalacağınızdan hiç şüphem yok. Altın ve gümüş renkler ile sunulan modeller bu yıl tercih edeceğiniz her kıyafete uyacaktır.

Zara 2014 bayan ayakkabı modelleri koleksiyonunda fiyonk detaylar, kalın ve ince topuklar, yüksek topuklu ve alçak topuklu ayakkabıların yanı sıra, farklı renk tasarımlı ayakkabılar dikkat çekiyor. Zara 2014 bayan ayakkabı fiyatları herkesin bütçesine uygun fiyatlarla bu sene vitrinlerde olacak.

Bu sezonun moda detayları arasında yer alan rugan ve süet tasarımlar Zara bayan ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonunda kendisine yer buluyor. Özetle Zara bayan ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonu incelik ile sunuluyor. Zara bayan ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonu resimlerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.