Zara 2013 Elbise Modelleri

Yazan Tarih 14 Mart 2013
Zara 2013 Elbise Modelleri

Koleksiyonlar yenilenmeye başladı. Bu akıma dahil olan markaların çıkardığı tasarım harikası ürünlerde bayanların dikkatini çekiyor. Mağazalar vitrinlerine bir yandan indirim ürünlerini koyarken, diğer yandan yeni sezon ürünleri koymaya başladılar. Ama en çok dikkatimizi çeken yeni sezon ürünleri. 2013 elbise modelleri bu yıl tüm markalarda tasarım yarışması haline geliyor. Ama her zaman olduğu gibi ünlü moda markası Zara elbise modelleri ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Bizde Zara 2013 elbise modelleri koleksiyonunu inceledik. Bizim beğendiğimiz bir koleksiyon olan Zara elbise modelleri koleksiyonunu sizinde beğeneceğinizi düşünüyoruz. Koleksiyona göz gezdirdiğimizde muhteşem tasarımlara şahit olduk. Ve bununla yetinmeyip acaba başka yeni elbise modelleri koleksiyona eklenir mi diyerek biz bayanların her zaman daha fazlasını istediği gerçeğini gözler önüne seriyoruz. Elbise modelleri 2013 sezonunda sıcak yaz aylarında tercih edeceğimiz şıklık ürünleri olacak. Zara elbise modelleri koleksiyonunda yer alan baskılı elbise modeli bunlardan birisi diyebiliriz. Gündelik özel bir davette veya eğlencede veya ev partilerinde tercih edilebilecek güzellikte olan ve baskılı detayları ile farklı bir tasarım olan bu askılı elbise modeli, sırt detayı ile cesur ve modern bir elbise olarak dikkat çekiyor. Midi boylarda olan bu elbise modelinin fiyatı 129 TL. Koleksiyonda yer alan bir diğer model olan kırmızı renkteki elbise modeli sırt detayı ile öne çıkmasının yanı sıra rengi ile de dikkat çekiyor. Son zamanlarda sırt detaylı elbise modeli arayan birçok bayan için Zara koleksiyonu iyi bir seçim. Nişan törenlerinde de tercih edilebilecek duruşu olan bu elbise modelini mezuniyet törenlerinin yaklaşması ile genç bayanlarda tercih edebilir. Bu elbisenin bize göre en önemli özelliği renginin dikkat çeken bir güzellikte sunulması. Bu sade elbisenin fiyatı 99 TL. Ve gelelim bayanları cezbeden güzellikteki tasarımlara. Dekolte ve açık giyim seven bayanlar için Zara’dan muhteşem bir elbise daha. Fırfırlı detayları ve askılı elbise modeli rengi itibari ile baştan aşağı dikkat çeken bir tasarıma sahip. Mercan pembe rengi ve detayları ile bu elbise gardıropta olması gereken bir güzelliğe sahip. Sade aksesuarlar ve topuklu sandalet veya bilekten bağlamalı ayakkabılar ile harika bir kombin oluşturabilir. Tabi siz siz olun bu elbise ile ayakkabıda siyah rengi tercih etmeyin. Bu elbisenin fiyatı ise 129 TL’den satışa sunuluyor.

Zara 2013 elbise modelleri koleksiyonunda birçok elbise modelleri bulunuyor. Ancak hepsini analiz etmeye satırlarımız yetmez. Koleksiyonun görsellerini galerimizden ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Zara 2013 elbise fiyatları 89 ile 129 TL’den satışa sunuluyor.