Yeşil Pantolon Modelleri

Yazan Tarih 9 Mayıs 2013
Yeşil Pantolon Modelleri

Hoş geldin yaz sezonu. 2013 yaz sezonunda artık renkli ve cıvıl cıvıl renkleri tercih etmeye başlayacağız. Bu sezonun moda rengi mint yeşilini bayanlar çok sevdi. Bugünkü konularımızı yaz sezonunda tercih edeceğimiz giyim parçalarından olan renkli pantolon modelleri koleksiyonlarından oluşturuyoruz.

Mint yeşilini bu sezon birçok giyim parçasında görmüştük. Elbiselerde özellikle mint yeşili elbiseler bayanların ilgi alanındaydı. Bugün de yeşil pantolon modelleri koleksiyonlarını inceliyoruz. Yaz aylarında en çok tercih edilen renklerden olan yeşil, bu sezon mint yeşilinin moda olması ile ön plana çıkıyor.

Bu sezon yeşil pantolon modelleri yaz sezonunun en çok tercih edilecek renklerinden biri olacak. Ünlü moda markaları bu sezonun modası olan mint yeşili parçalarını koleksiyonlarında şık tasarımlarla sunuyor. Galerimizde 2013 pantolon modelleri koleksiyonlarından en beğenilen parçaların resimlerini sunuyoruz.

Biz bu yaz için sizlere açık renk tonlarında olan yeşil renkleri öneriyoruz. Cam göbeği renklerinde olan pantolonları ilkbahar  sezonunda bayanlar tercih etmişlerdi. Ve bu yaz da bu tercihi devam ettirmenizi öneriyoruz. Özellikle yaz aylarında koyu renklerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Modern çizgiler açık renklerde gizlidir. Koton, Cazador, Benetton ve Jimmy Key gibi kendini kanıtlamış markaların koleksiyonlarında yer alan yeşil pantolon modellerini seveceğinizden eminiz.

Yeşil pantolon modellerini daha önce nasıl kombinleyeceğiniz konusunda pantolon modelleri kategorimizde birçok konuda belirtmiştik. Mint yeşili pantolon altına ise son yıllarda pantolon altına topuklu giyme modasını önerebiliriz. Mesela mint yeşili pantolonun altına mint yeşili veya beyaz sandalet modellerini tercih edebilirsiniz. Bilekten bağlamalı modeller ile de mint yeşili pantolonunuz size bambaşka bir görünüm kazandırır. Spor bir görünüm için yeşil pantolon altına gümüş renkli babet modelleri tercih edebilirsiniz.

Bu sezonun modası olan mint yeşil pantolon modellerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Galerimizde yer alan koleksiyonlar hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla pantolon çeşidi için ise pantolon modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Sevgi

    bu pantolonlardan nasıl tedarik edebiliriz.