Yazlık Ceket Modelleri

Yazan Tarih 23 Nisan 2013
yzc19

Yeni sezonda ceketleri tercih etmeye ne dersiniz? Son yılların modası olan ve gün geçtikçe popülerliğini arttıran ceket modelleri yaz sezonuna da damga vurmaya hazırlanıyor. Bayan ceket modelleri bu yıl şık ve renkli tasarımları ile bayanların ilgi odağına girmiş durumda. Biz bugün sizlere yazlık ceket modelleri koleksiyonlarını bir araya getirdik.

Baharın göz bebeği olan ceket modellerini yaz aylarında da kullanmanızı öneriyoruz. Baharın gelmesi ile birlikte artık yenilenmenin zamanı geldi diye düşünüyorsanız değişime hemen başlamanızı tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda bayanlar, farklı bir imaj ve yeni bir görünüm için koleksiyonları tek tek incelemeye devam ediyor. Bizde sizlere bu yılın en trend yazlık ceket modellerini sunuyoruz.

Daha önce birçok ünlü markanın ceket koleksiyonlarını ceket modelleri kategorimizde sunmuştuk. Her sezon şık, farklı ve rengarenk tasarımları ile ön plana çıkan ceketler artık tamamen popüler giyim parçalarından biri. Elbise dolaplarınızda yer açın. Galerimizde göreceğiniz şık modeller yeni sezonda kombinleriniz için parlak bir fikir oluşturacak.

Galerimizde 8. sırada yer alan yazlık ceket modelleri tam da sezonuna uygun tasarımlarla sunuluyor. İlk olarak gözümüze çarpan çiçek desenli yazlık ceket modelleri. Bu modele hayran kalacağınızdan kesinlikle eminiz. Bu yazlık ceket ile ilgili size şu kadarını söyleyebiliriz. En beğendiğiniz pantolon modelleri ile bu ceketi tercih edin. O kadar şık ve harika duruşu var ki bu ceketi kombin etmek hiç zor olmayacak. Çeyrek kolları ve lüks çiçek baskıları ile modern bir görünüm sunuyor. Ted Baker imzalı bu yazlık ceket ile günlük yaşamınız bahar ve yaz aylarının esintisini üzerinizde hissettirecek.

Renkli ceket modelleri çarpıcı güzelliği ile yaza damgasını vuracak. Galeride 18. sırada yer alan harika bir model daha. Skinny pantolonlardan vazgeçemiyorsanız veya daha başka bir imaj ve görünüm için Lipsy’nin bu şık ceketi muhteşem bir güzellikte. Zengin tonları, kesme duruşu ile davetlerde göz önünde olmak hiçte zor olmayacak.

Bu koleksiyonu anlata anlata bitiremeyiz doğrusu. Galerimizde bu şık yazlık ceket modelleri koleksiyonlarını görsel olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla ceket koleksiyonu için ceket modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazlık Ceket Modelleri