Uzun Yazlık Elbise Modelleri 2013

Yazan Tarih 17 Nisan 2013
Uzun Yazlık Elbiseler

2013 yaz sezonun yaklaşması ile birlikte hanımlar yeni sezon koleksiyonlarına hayranlıkları gün be gün artmaya başladı. Özellikle günlük yaşamda elbise giymeyi tercih eden bayanlar, 2013 yaz sezonunun elbise modelleri ile kendilerinden geçmeye başladı. Her sezon yenilenen elbiseler 2013 yaz sezonunda da şık tasarımlarla bayanların beğenisini topluyor.

Bugün sizlere 2013 yaz sezonunun uzun yazlık elbise modelleri koleksiyonlarından parçaları sunuyoruz. Yeni sezonda markalar birbirinden şık uzun yazlık elbise modelleri ile hanımların ilgisini çekmeyi başarıyor. Sıcak yaz günlerine karşı rahat giyimi ve çok açık giyinmeyi tercih etmeyen hanımların favori kıyafeti olan uzun elbise modelleri yeni sezon öncesi mağazaların vitrinlerini süslemeye başladı bile.

Uzun yazlık elbise modelleri bu yıl çiçek desenleri ile geldi. İlkbahar ve yaz aylarını çiçek desenlerle anlatan markaların tasarımlarını beğeneceğinizden eminiz. Son yıllarda ülkemizde yaz aylarında sıkça tercih edilmeye başlanan yazlık elbiseler 2013 yaz sezonunda da hanımların ilgisini çekecek şık tasarımlardan oluşuyor.

Galerimizde yer alan uzun 2013 yazlık elbise modelleri tasarımlarındaki renk ve desenlerle dikkat çekiyor. Bu tip elbiseleri günlük yaşamın her noktasında tercih edebilirsiniz. Hatta hafta sonu gezilerinizde bile bu elbiseler rahat olması ve sıcak yaz günlerinde ferahlık sağlaması ile de harika bir seçim olacak. Uzun yazlık elbise modelleri genellikle genç kızların vazgeçilmezleri arasında. Sıcak yaz günlerinde jeans modelleri ile kendilerini rahat hissedemeyen hanımlar bu elbiseleri tercih ediyorlar. Eğer yeni sezonda bir tarz değişimine gitmek isterseniz uzun yazlık elbiseler i öneriyoruz.

Zaman zaman babet veya spor ayakkabı ile de bu elbiseleri tercih eden hanımlara önerimiz ağırlıklı olarak düz sandalet modelleri ile bu elbiseleri tercih etmeleridir. Babet modelleri ve düz sandalet modelleri, spor ayakkabılara göre bu elbisede daha şık duruyor. Aynı zamanda sıcak havalarda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca galerimizde yer alan uzun yazlık elbise koleksiyonu straplez duruşu ile de göz alıcı bir güzelliğe sahip. Galerimizde 2013 yazlık uzun elbise modellerini görsel olarak inceleyebilirsiniz.

 • Melo

  Tek omuz elbise hangi marka ogrenebılırmıyım acaba?

  • Melek Aydın

   Berr-in markasına ait.

 • sertap

  yaa evet çiçek dessenlileer güzel amaaa ben geneldde düz desenleri tercihimmm daha gecen haftta yazzz içinc benzeer bbi elbise sipariss verdim sahannee buu cicek desenler insanı havayyaa sokuuyoo