Uzun Etek Modelleri 2013

Yazan Tarih 12 Nisan 2013
Uzun Etek Modelleri 2013

Etek seven ve özellikle çok açık giyinmeyi sevmeyen bayanlar için etek koleksiyonlarından bir kesit sunuyoruz. Etekler 2013 ilkbahar yaz döneminde de yine en çok tercih edeceğimiz modeller arasında yer alacak. Yeni sezonun gelmesi ve havaların güzel olması ile birlikte tül ve transparan etek modelleri ile birlikte, uzun etek modelleri 2013 koleksiyonlarını sokaklarda görmeye başladık.

Genel olarak genç kızların tercih ettiği uzun etek modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonunda yeniden sokaklarda bayanların tercihi durumunda. Tabi çok sık kullanıldığını söyleyemeyiz. Bir dönem trend durumdayken yeniden popüler olma çabaları içerisinde olan uzun etek modelleri, 2013 ilkbahar yaz sezonunda uzun etek seven hanımlar için şık tasarımlardan oluşuyor.

Daha önce etek modelleri kategorimizde ünlü markaların yeni sezon etek modellerini sunmuştuk. Uzun etekler markalarda farklı tasarımlarla ilgi çekmeyi başarmıştı. En çok dikkat çeken uzun etek modelleri çizgili, desenli ve çiçek desenlerin ağırlıkta olan modeller.

Uzun etekler Avrupa’da da zaman zaman bayanların okul dönemlerinde, günlük yaşamlarında sık sık tercih ettiği modellerdir. Kombin etmesi en kolay olan ve günlük yaşamda rahat, şık görünmenin alternatif giyim yollarından biri olan uzun etek modelleri 2013 koleksiyonlarını beğeneceğinizden eminiz.

Uzun etek modelleri genel olarak kapalı düz, zaman zaman fırfır desenler ile birlikte yüksek ve düşük bel modellerden oluşur. Ve genellikle bu tip modeller en çok tutulan modellerdir. Ancak artık hanımlar modern giyimin anahtarlarından olan yırtmaçlı etek modelleri, 2013 koleksiyonlarında ön plana çıkıyor. Kombin etmesi kolay dediğimiz bu modeller’den bu senenin moda rengi olan fuşya uzun etek modelini tercih ettikten sonra, askılı veya beyaz bluz modelleri veya t-shirt modelleri ile tercih edebilirsiniz. Düz taban sandalet modelleri ve yeni sezon babet modelleri ile kombini tamamlayabilirsiniz. Galerimizde ünlü markaların uzun etekler 2013 koleksiyonunu görsel olarak inceleyebilirsiniz.