Uzun Abiye Modelleri 2013

Yazan Tarih 6 Mart 2013
Uzun abiye modelleri 2013

Özel gecelerimizin vazgeçilmez elbise parçalarından olan abiye modelleri, bu yıl yine birbirinden şık tasarımlarla vitrinlerdeki yerini aldı. Özellikle yaz ayları dönemlerinde davet ve evlilik törenlerinin yoğunluğu sebebiyle bayanların arayış içerisinde olduğu uzun abiye modelleri 2013 şimdiden gözdeler arasında yer almaya başladı. Birçok marka farklı tasarım ve renk seçenekleri ile bayanların tercih yapmasını zorlayacak güzellikte ve şıklıkta tasarımlar ile yarışıyorlar. Biz de 2013 uzun abiye modelleri koleksiyonlarını ve parçalarını inceledik.

Bu konumuzda abiye seçimleri nasıl olmalı konusuna açıklık getireceğiz. Uzun abiye elbise modelleri daha çok düğün, nişan, nikah gibi davetlerde tercih ediliyor. Doğru abiye seçiminde önemli olan katılacağınız davetin niteliğidir. Davette iddialı durumda olmak isterseniz cesur renkleri tercih etmek doğru olanıdır. Öyle ki herkesin siyah tercih ettiği bir davette siyah abiye elbise modeli ile dikkat çekmeniz kolay olmaz. Mavi, kırmızı, sarı gibi renkleri tercih ederek farklılık oluşturabilirsiniz. Doğru makyaj ve saç modelinin yanı sıra, aksesuar seçimi ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Cesur bayanlar yırtmaçlı ve tek omuz modelleri tercih edebilirler. Bu tip elbiselerde renk konusu çok fazla göze batmayacaktır. uzun abiye modelleri 2013 koleksiyonlarında derin yırtmaçların ön plana çıktığını galerimizde göreceksiniz. Katılacağınız davette tercih edeceğiniz renkler çok zıt olmasın. Böyle bir durumda insanların dikkati sizin üzerinizde olacaktır ancak davete uygunsuz renk seçmek sizi farklı yapmasının yanı sıra, kasıntılı bir imaj görüntüsü verecektir. Uzun abiye modelleri resimlerine gelin galerimizde göz atalım ve fikir vermeniz konusunda yardımcı olalım.

 

 • aleyna

  iyi günler bu elbise modellerini nerden nasıl satın alabiriz

 • aleyna

  iyi günler bu abiyeri nerden nasıl satn alabiliriz

  • Melek Aydın

   Pronovias mağazalarında bu modelleri bulabilirsiniz.

 • 1793finansman

  sizinle nerden irtibat kurabiliriz acil ?

 • safiye

  size nasıl ulaşabiliriz telefon internet satış adresiniz varmı yardmcı olursanız çok sevınirim