Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Yazan Tarih 22 Nisan 2013
tos35

Bayanların vazgeçilmezlerinden olan ve her sezon yenilediği ayakkabı modellerinden olan topuklu ayakkabı modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonunda da şık tasarımları ile bayanları kendisine aşık ediyor. Yeni sezonda davetlerin yoğunluğu alış veriş programına da yansımaya başladı. Hanımlar topuklu ayakkabı 2013 koleksiyonları ile kendinden geçiyor…

Daha önce ayakkabı modelleri kategorimizde 2013 ayakkabı modelleri koleksiyonlarını incelemiştik. Ünlü markaların sunduğu şık tasarımlarla vitrinleri süsleyen topuklu ayakkabı modelleri çeşitlerini zenginleştirmeye devam ediyoruz. Bu sezonun şık topuk modellerini derlediğimiz koleksiyonlardan topuklu ayakkabı 2013 modellerini sunuyoruz.

Galerimizde yer alan modeller hangisini alsam, hepsi çok güzel, karar veremiyorum düşüncelerinizi hayal edebiliyoruz. Biz yeni sezonda sizlere bu modeller hakkında birkaç fikir önerisinde bulunalım istedik. Öncelikle her sezonun modası olan leopar desenler topuklu ayakkabı modellerinde de şık tasarımlarla sunuluyor. Galerimizde 1. sırada bulunan leopar topuklu ayakkabı yeni sezonda farklı bir seçim olacak. Özellikle tabanı pembe dizaynı ile muhteşem görünüyor. Bu modeli nasıl bir kombin etme konusunda kararsız iseniz bizim önerebileceğimiz, bu model biraz daha sportif görünüyor. Mesela koyu renk jeans ile tercih edebilirsiniz. Elbise için ise siyah renk veya tonlar uygun olmaz. Daha çok bej renkte elbiseler ile uygun kombin olabilir. Veya çok açık pembe renk elbiseler ile kombin edebilirsiniz.

Koleksiyonda öne çıkan ve bizim de ana tema resim olarak seçtiğimiz siyah beyaz desenli topuk modelleri. Bu modelde özel geceleriniz de harika bir seçim olacaktır. Örneğin bir nikah merasiminde veya mezuniyet törenlerinde bu modeli denememek için hiçbir nedeniniz olamaz. Özellikle biz bu modeli mezuniyet dönemi için daha uygun görüyoruz. Hem genç, hem dinamik, hem de modern bir görünüm sunan bu topuklu ayakkabı modelini kısa elbiseler ile tercih edebilirsiniz. Renk konusunda siyah, beyaz, tek omuz kesim dize kadar olan elbiseler ile daha şık bir kombin olacaktır. Her modeli birbirinden şık olan 2013 topuklu ayakkabı modellerine hayran kalacağınızdan eminiz.

Öne çıkan iki şık modeli sizler için analiz ettik. Galerimizde daha fazla çeşit bulunuyor. Görsel olarak bu sezonun şık modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri nasıl alacağınızı veya fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Modelleri – Galeri