Topshop Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Yazan Tarih 8 Nisan 2013
Topshop Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Yeni sezonda ayakkabılarını yenilemek isteyen veya koleksiyona 2013 ilkbahar yaz sezonunun muhteşem ayakkabı koleksiyonlarından modeller eklemek isteyen bayanlar için şık bir koleksiyon daha tanıtıyoruz. Topuklu ayakkabı modelleri  ile yeni sezon davetlerinde şık ve modern bir görünüme sahip olacaksınız.

Daha önce ayakkabı modelleri kategorimizde ünlü markaların 2013 ilkbahar yaz ayakkabı koleksiyonlarını tanıtmıştık. Koleksiyonlarda gözlemlediğimiz yeni, şık modellerin 2013 ilkbahar yaz modası ile birleşiminden meydana gelen topuklu ayakkabı modelleri serilerini görmüştük.

Bugünde ünlü moda markalarından olan ve ülkemiz dışında dünya’da da birçok bayan tarafından beğeni ile takip edilen Topshop topuklu ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonunu inceliyoruz. Koleksiyonda birbirinden şık modellerin bulunmasının yanı sıra yeni sezon modasından esintiler bulunuyor. Koleksiyonda klasik topuklu ayakkabı modelleri farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Aynı zamanda dolgu topuk modelleri ile de koleksiyon zenginleşen menüsü ile ilgi çekiyor. Burnu açık modeller ise yeni sezon davetlerinde alternatif seçenekleriniz arasında yer alıyor. Koleksiyonda modadan esintiler olduğunu söylemiştik. 2013 ilkbahar yaz sezonu ayakkabı modasında yılan derisi desenleri ön planda. Aynı zamanda koleksiyonda 2013 ilkbahar yaz sezonu modalarından zımbalı topuklu ayakkabı modelleri ile taşlı topuklu ayakkabı modelleri de yer alıyor. Gündelik yaşamda da kullanabileceğiniz şık ayakkabılara koleksiyonunda yer veren Topshop ayakkabı koleksiyonunu yeni sezon alış verişine çıkmadan önce görmenizi tavsiye ederiz. Rengarenk topuklu modellerin yanı sıra modern çizgilerin ayakkabılara yansıdığı bir koleksiyon sunan Topshop 2013 topuklu ayakkabı modelleri koleksiyonunu galerimizde inceleyebilirsiniz.