Tommy Hilfiger Çanta Modelleri 2013

Yazan Tarih 29 Mart 2013
Tommy Hilfiger Çanta Modelleri 2013

Yeni sezon alış verişleri başladı. Eskiyen çantaları değiştirmenin zamanı geldi. 2013 ilkbahar yaz sezonu modası şık tasarımlarla yenilenmeye devam ederken, bayanlar 2013 koleksiyonları ile yenilenmeye hazırlanıyor.

Bayanların vazgeçilmezlerinden olan ve en önemli aksesuar parçalarından olan çanta modelleri, 2013 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonları ile çantaları yenilememiz için iyi bir bahane. Bu sezon çantalar şık tasarımlardan oluşuyor. Daha önce çanta modelleri kategorimizde ünlü markaların 2013 çanta koleksiyonlarını tanıtmıştık. Bugün de dünyaca ünlü moda markası olan Tommy Hilfiger bayan çanta modelleri 2013 koleksiyonunu inceliyoruz.

Çanta seçiminde en önemli nokta kıyafetlerimiz ile uyum gösterebilmesidir. Gerek rengi olsun, gerekse tasarımı ile kıyafetlerimizle uyum göstermesi önemlidir. Bazen buna özen göstermeyen bayanlara sokaklarda rastlamak mümkün. Siyah kıyafetlerinin üzerine koyu renk çanta modelleri maalesef hiç şık durmuyor. Çantanız kaliteli ve marka olabilir ancak tek başına bu kaliteyi yansıtamazsınız. Bizim tavsiyemiz ya kıyafetlerinize göre çanta seçimleri yapın, ya da çanta seçiminize göre kıyafet seçin.

Bu önemli hatırlatmayı yaptıktan sonra Tommy Hilfiger çanta modelleri 2013 koleksiyonlarına kısa bir göz atalım. Spor stili ve farklı tasarımları ile şık koleksiyonlar sunan Tommy Hilfiger çanta modelleri 2013 koleksiyonunu seveceğinizi düşünüyoruz. Gündelik yaşam için harika tasarımlar sunuyor koleksiyon. Lacivert, sarı, pembe renk tonlarına hakim olan koleksiyonda clutch çantalar, sepet çantalar, omuz çantaları ön plana çıkıyor. Henüz bu çanta modellerinin tamamı ülkemize gelmemiş olsada şimdiden sizlere gelecek olan çanta modellerini galerimizde görsel olarak sunuyoruz.