SLN Yazlık Kısa Elbise Modelleri

Yazan Tarih 5 Temmuz 2013
Yazlık Elbise Modelleri

Genç kızların favori markalarından olan SLN ile yaz aylarını şık geçirmeye hazır olun. 2013 yaz sezonuna tasarımlarında ki modern çizgilerle giriş yapan SLN markası, sezonun en şık elbise tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Sıcak yaz günlerinde bayanların tercihi olan kısa elbise modelleri 2013 SLN koleksiyonunu mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Yazlık Kısa Elbise Modelleri 2013

Yeni sezonda bayanların ilgisini çeken elbise koleksiyonları, farklı ve birbirinden şık tasarımlarla 2013 yazına merhaba diyor. Bu markalardan biri olan ve son yıllarda bayanların beğenisini kazanan tasarımlarla karşımıza çıkan SLN, 2013 kısa elbise modelleri ile muhteşem bir koleksiyon sunuyor. Kısa elbise modelleri 2013 yaz sezonunda en çok aranan elbiseler olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda yazlık uzun elbiseler trend iken bu sezon durum tam tersine dönüyor.

SLN kısa elbise modelleri bu yaza damga vuracak tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyona genel olarak baktığımızda zarifliğin ön planda tutulduğunu görüyoruz. Ayrıca SLN markasının kısa elbise modelleri koleksiyonunda modadan kopmadığını görüyoruz. 2013 yaz sezonu modası renklerinden olan fuşya, mercan, mint yeşili, saks mavisi renkleri kısa elbise modelleri koleksiyonuna şık bir görünüm kazandırıyor.

Apoletli kruvaze elbiseler koleksiyondaki modeller arasında en zarif olan tasarımlar olarak dikkat çekiyor. Sezonun trend renkleri olan mint yeşili, kırmızı, lacivert renkler ile sunulan bu elbiseler ile gündelik hayatınıza zerafet katabilirsiniz. Sezonun trendlerinden olan çiçek detayları da SLN kısa elbise modelleri koleksiyonunda görüyoruz. Elbise modelleri kategorimizde bu sezonun trendi olan olan çiçek detayları, diğer markaların koleksiyonlarında görmüştük. Çiçek baskılı elbise modelleri bu sezon moda.

SLN Kısa elbise modelleri koleksiyonunda ayrıca sırtı pencere detaylı, penye elbiseler, askılı elbise modelleri, keten elbiseler ve kloş etekli elbiseler de yer alıyor. SLN kısa elbise modelleri koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ve renkleri ile muhteşem görünüm sergileyen şık elbiselerin resimlerini galerimizde görebilirsiniz.