Siyah Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yazan Tarih 7 Mayıs 2013
Siyah Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bayanların en çok önem verdiği konulardan biri olan ayakkabı modelleri, yeni sezonda da tatlı bir sıkıntı yaratıyor. Yaz mevsiminde davet programınız yoğun ve ayakkabılarda siyah renk tercihiniz ise bu konumuz tam size göre. Siyah topuklu ayakkabı modelleri koleksiyonlarını inceliyoruz. 2013 yaz sezonunda siyah topuklu modellere hayran kalacaksınız.

Özellikle siyah renkten vazgeçemeyen bayanlar için şık bir koleksiyon diyebiliriz. Galerimizde 2013 siyah topuklu ayakkabı modellerini görsel olarak inceleyebilirsiniz. Düğün, nişan, nikah veya özel parti gibi davetlerde elbiseleriniz ile birlikte siyah topuklu ayakkabı tercih etmek istiyorsanız size bu sezonun modasından esintiler sunan ayakkabı modellerini sunuyoruz. Galerimizde ayakkabı konusunda dünyaca ünlü markalar ile birlikte, ülkemizin de önde gelen ayakkabı markalarının koleksiyonlarını bir araya getirdik ve galerimizde resimleri sunduk. Siyah topuklu ayakkabı modellerini nasıl kombin etmeniz konusunda da birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Bu sezonun modası olan zımba detayları topuklu ayakkabı modellerinde birçok kez gördük. Zımba detayların ne kadar şık olduğu konusunda hemfikiriz zannedersek. Her ortamda rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerden olan zımba siyah topuklu modelleri siyah elbiseniz ile birlikte kombin edebilirsiniz. Biz elbise konusunda tek omuzlu olan modelleri öneriyoruz. Bu şekilde şık bir kombine sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu sezon ayakkabılarda zıt renklere de şahit olduk. Burnu farklı renkte olan siyah topuklu modeller, eğlence ortamlarında daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Pull and bear koleksiyonunda burnu açık olan siyah topuklu modellerde kırmızı renkleri bir arada görmüştük. Siyah topuklu sandalet modelleri 2013 yaz sezonunda yine gözde modeller arasında yer alıyor. Taş detaylı veya zımba detaylı seçenekleri ile topuklu ayakkabı modelleri bu sezon muhteşem tasarımlarla cezbedici bir hal alıyor.

Tabi ufak detayları da unutmamak gerek. Bu sezon siyah topuklu modellerde yılan derisi desenler siyah topuklu ayakkabılara şık bir görünüm kazandırıyor. Lafı fazla uzatmadan galerimizde bu şık siyah topuklu ayakkabı modelleri koleksiyonlarını görsel olarak incelemenizi öneriyoruz. Koleksiyonda yer alan ayakkabılar hakkındaki bilgiyi bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz.