Sarı Elbise Modelleri 2013

Yazan Tarih 28 Mayıs 2013
Sarı Elbise Modelleri

2013 yaz sezonunun elbise koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Yaz sıcaklığını günden güne artarak hissetmeye başladığımız şu günlerde kıyafetler bayanlar için önemli hale geldi. Yazlık elbise modelleri koleksiyonları popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Biz de bugün 2013 yaz sezonun trend renklerinden olan sarı rengi elbise modelleri 2013 koleksiyonlarında inceliyoruz.

Sarı Elbise Modelleri

Elbise modelleri 2013 koleksiyonları arasında daha önce kırmızı, mor, yeşil, mavi renkli elbise modellerini incelemiştik. Bugün de sarı elbise modelleri ile alternatif seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Doğrusu sarı elbise modelleri alternatif olabilecek elbiseler değildir. Bu sezon birçok bayanın tercihi olan sarı elbise modelleri, tasarımları ile dikkat çekiyor. Yaz gecelerinde, partilerde, mezuniyet gecelerinde ve günlük yaşamda sarı elbise modellerini görmeye başladık. Galerimizde yer alan sarı elbise modelleri; Roman, Bershka, Afrodit, Koton gibi bayanların popüler markalarından oluşuyor.

Koleksiyonda yer alan sarı renkli 2013 elbise modelleri, puantiye işlemeli, sırtı açık, dekolteli, straplez, baskılı, transparan elbiselerden oluşuyor. Günlük yaşamda ve özel gecelerde tercih edebileceğiniz şık modellerin yer aldığı sarı elbise modelleri 2013 koleksiyonlarını galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.

Sarı Elbise Modelleri Kombin Önerisi

Günlük yaşamda tercih edebileceğiniz sarı elbiseleri sandalet modelleri veya alçak topuklu modeller ile tercih edebilirsiniz. Özellikle sarı rengi tercih etmek isteyen bayanlara, açık sarı renkleri öneriyoruz. Yaz aylarının en popüler ve dikkat çekici elbisesi olan sarı elbise seçerken doğru kombin önemlidir. Sarı’nın gerçek renk tonu ile birlikte, turkuaz omuz çantası ve yine turkuaz renkli topuklu ayakkabı kombini ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yine galerimizde sarı elbise kombin resimlerini de görebilirsiniz. Daha fazla elbise koleksiyonu için elbise modelleri kategorimizi ziyaret ederek 2013 elbise koleksiyonlarını görebilirsiniz.