Rugan Ayakkabı Modelleri 2013

Yazan Tarih 14 Mayıs 2013
Rugan Ayakkabı Modelleri

Bayanların seçim yapmakta karar veremediği parçalardan olan ayakkabılar bu sezonda ayrı bir telaş konusu. Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde ayakkabı seçiminde bayanlara farklı model ve seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. 2013 yaz sezonu davetler açısından yoğun bir program olacağından bugün, rugan ayakkabıları galerimizde sunuyoruz.

Rugan Ayakkabı Modelleri

Ünlü ayakkabı koleksiyonlarından derlediğimiz renkli ve tasarım harikası rugan ayakkabı modellerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Yaz sezonunda elbiseler ile birlikte rugan ayakkabı tercih etmek isteyen bayanların, galerimizde yer alan koleksiyonları beğeneceğini düşünüyoruz. Genel olarak sandalet modelleri ile öne çıkan, rugan ayakkabı galerimizde kısa topuklu, platform topuklu, simli topuklu ayakkabı modelleri göze çarpıyor. Rugan ayakkabıları bayanlar genellikle özel gecelerde veya davetlerde tercih ediyorlar. Bazı bayanlar ise modanın esintilerini her an yaşamak istediğinden günlük yaşamda, sokak modasını simgeleyen kombinlerle tercih ediyorlar. Biz bu sezon ile birlikte stil konusunda değişime girmek isteyen bayanlara, ayakkabılardan başlamasını ve rugan modelleri denemelerini tavsiye ediyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte canlı renk tonlarını ve bu senenin modası yılan derisi tasarımları günlük yaşamda da tercih edebilirsiniz.

Rugan Ayakkabı Modelleri Kombin Önerisi

Rugan ayakkabıları günlük yaşamda nasıl tercih etmeliyim diyen bayanlara yönelik birkaç önerimiz var. Rugan tarzı bir ayakkabı giymeyi tercih ediyorsanız, kıyafetlerinizde değişime uğramalıdır. Rugan babet tercih etseniz bile bu durum değişmez. Kusursuz bir kombin için rugan ayakkabılar elbiseler ile daha şık görünse de farklı tarz olarak pantolonlarda da şık durur. Sade giyim tercih eden bayanların rugan ayakkabı tercihi tek başına yeterli bir unsur değildir. Böyle bir tarz seçiminizde sadece şık rugan ayakkabınızı ön plana çıkarmış olursunuz. Ancak muhteşem bir güzellik ve şık bir hava yaratmak isterseniz tam bir kombin şarttır. Böyle bir tercihte muhteşem bir moda ikonu havasında sokaklarda boy gösterebilirsiniz. Birkaç kombin önerisi resmimizi aşağıdan görebilirsiniz.

rgko1 225x300 Rugan Ayakkabı Modelleri 2013rgko2 195x300 Rugan Ayakkabı Modelleri 2013

Rugan Ayakkabı Modelleri – Galeri