Roman Elbise Modelleri 2013

Yazan Tarih 27 Mart 2013
Roman Elbise Modelleri 2013

2013 ilkbahar yaz sezonun gelmesiyle birlikte markaların koleksiyonların cıvıl cıvıl ve şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Yeni sezon koleksiyonlarının çok şık olduğunu söylemek mümkün. Hemen hemen her marka şimdiden koleksiyonları ile ilgimizi çekmeyi başarıyor.

Bugün Roman elbise modelleri 2013 koleksiyonunu inceliyoruz. Çok zengin bir elbise koleksiyonu ile 2013 ilkbahar yaz sezonuna giriş yapan Roman, birbirinden şık elbise modelleri ile genç kızların başını döndürecek. Koleksiyonun geniş olması yeni sezonda elbise arayışı içerisinde olan genç kızlar için harika bir seçim olacak. Roman markasında yer alan elbise modelleri 2013 koleksiyonları arasında en zengin koleksiyon olarak göze çarpıyor. Roman elbise modelleri özel günlerinizde, mezuniyet törenlerinde, gece davetlerinde, partilerde, nikah, nişan gibi davetlerde tercih edebileceğiniz zengin bir koleksiyon olması nedeniyle bu sezon tercih edilebilecek markaların arasında yer buluyor. Roman elbise modelleri renkli seçenekleri ile şık bir seçim olacak bu sezon. Koleksiyonda ilk dikkat çeken payetli elbise modeli. Sırt dekoltesi seven bayanlar için harika bir seçim. Bu elbiseyi özel gecelerde tercih edebilirsiniz. Üstü çiçek altı saten olan elbise modelini parti davetlerinde tercih etmek uygun olmayabilir ancak düğün gibi davetlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Farklı bir görünüm elde etmek istediğiniz düğün, nişan gibi davetlerde bu modeli tercih edebilirsiniz. Sırtı V açık yaka tarzında olan bu elbise aynı zamanda omuz detayları ile de ön plana çıkıyor. Elbise modelleri 2013 koleksiyonları arasında bu tip elbiseyi pek görmemiştik. Farklı bir model arayan bayanlar için bu sezon Roman elbise modelleri koleksiyonu harika bir seçim olacaktır.

Roman elbise modelleri 2013 koleksiyonunun daha fazla çeşidini görmek için galerimizi mutlaka inceleyin. Bu koleksiyonda yer alan 2013 elbise fiyatları 229.00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.