Roman Bayan Pantolon Modelleri 2013

Yazan Tarih 27 Mart 2013
Roman Bayan Pantolon Modelleri 2013

Bu sezon elbise ve etek modelleri kadar önemli olan giyim parçalarından olan pantolon modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonunu rengarenk karşılıyor. Daha önce pantolon modelleri kategorimizde bayan pantolon modelleri 2013 koleksiyonlarını incelemiştik. Yeni sezon pantolon modelleri birbirinden şık desen ve tasarımlardan oluşuyor.

Bayan pantolon modelleri koleksiyonlarına Roman 2013 koleksiyonu ile devam ediyoruz. Roman markasının elbise, bluz, abiye modellerini tanıtmıştık. Roman bayan pantolon modelleri 2013 sezonunda renkli bir koleksiyondan oluşuyor. Pembe renk ve tonları, turkuaz, yeşil, sarı renklerin hakim olduğu koleksiyonda bol çeşitlerin olması seçim yapmakta bizi zorlayan en önemli unsur. Desenli modelleri markaların 2013 bayan pantolon modelleri koleksiyonlarında görmüştük. Roman koleksiyonunda ise sade ve düz renkler hakim. Sadece bir modelinde şerit detay göze çarpıyor. Düz kesim olarak sunulan bayan pantolon modelleri koleksiyonda renkleri ile bu sezon ilkbahar yaz sezonuna hakim ve uygun renklerde. Pilili, ispanyol paça, düz kesim, şeritli, skinny, dar kesim pantolon modellerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Özel günlerde ve davetlerin yanı sıra, günlük yaşamda da tercih edebileceğiniz pantolon modellerini bluz modelleri veya gömlek modelleri ile kombin edebilirsiniz. İş hayatında da tercih ettiğimiz pantolon modellerini, hafta sonu kombinlerinde yeni sezon tişört modelleri ile beraber tercih edebilirsiniz. Eğer yeni sezon alış verişine başlamadıysanız bu koleksiyonu görmelisiniz.

Roman bayan pantolon modelleri 2013 koleksiyonuna galerimizden ulaşabilirsiniz. Roman 2013 bayan pantolon fiyatları 149 ile 169 TL arasında satışa sunuluyor.