Roman Abiye Modelleri 2013

Yazan Tarih 27 Mart 2013
Roman Abiye Modelleri 2013

Yeni sezon kapımızda. 2013 ilkbahar yaz sezonu moda açısından oldukça yoğun bir yıl olacak. 2013 ilkbahar yaz sezonu kış sezonuna göre daha çeşit modellerle geliyor. Kışın sadece palto, mont, çizme, bot modellerini tercih ederken bu sezon elbise, abiye, sandalet, topuklu, babet, tişört vs. diye uzar bu liste.

Bugün Roman koleksiyonlarını inceliyoruz. Abiye modelleri bu sezon Roman markasında farklı desenlerden oluşuyor. Çiçek baskılı, yırtmaçlı, tek omuz, askılı ve sırtı açık dekolteli elbiselerden oluşan bu koleksiyon yeni sezonda tercih edeceğiniz koleksiyonlar arasında yer alacaktır. Bu sezon özellikle ilkbahar aylarında nişan, mezuniyet gibi törenlerin yanı sıra, gece davetleri de yoğun bir şekilde olacak. Eğer bu davetlerden birine davetliyseniz seçeceğiniz abiye modelleri 2013 koleksiyonunu galerimizde görebilirsiniz. Bize sorarsanız daha önce 2013 ilkbahar yaz sezonu ile moda değişime uğruyor demiştik ve artık elbise dolabınızı yenilemenin zamanı geldi diye düşünüyoruz. 2013 ilkbahar yaz sezonunda abiye modelleri bildiğimiz klasik modellerin uzağında bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor. Roman abiye modelleri bunun en büyük örneği diyebiliriz. Kalıp olarak aynı olsada, galerimizde abiye modelleri parçalarını gördüğünüzde ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Koleksiyonda yer alan abiye modelleri farklı renk seçenekleri ile sunuluyor ile bu sezon bizlere alternatifler sunuyor. Yırtmaçlı modeller davetlerde çekiciliğinizi ön plana çıkaracak. Sırtı açık abiye elbiseler ise modern bir görünüm sunacak. Hollywood yıldızları edasında bir gece yaşamak istiyorsanız bu koleksiyonu mutlak olarak görmenizi tavsiye ediyoruz.

Roman abiye modelleri 2013 koleksiyonu resimlerini galerimizden görsel olarak inceleyebilirsiniz. 2013 abiye elbiseler Roman koleksiyonunda 399 ile 699 TL arasında satışa sunuluyor.