Puantiyeli Elbise Modelleri

Yazan Tarih 25 Nisan 2013
elp1

Son günlerde konularımızı ağırlıklı olarak elbise koleksiyonlarından oluşturuyoruz. Mezuniyet döneminin hızla yaklaşması ve yaz sezonunda bayanların nikah, nişan, parti gibi davet programlarının yoğun olmasından ötürü, yeni sezon elbise koleksiyonlarını tanıtmaya hız verdik. Bugün son yılların trendleri arasında yer alan puantiye trendini inceliyoruz.

Puantiyeli Elbise Modelleri

Galerimizde birbirinden şık modeller yer alıyor. Her biri birbirinden güzel olan modeller arasında seçim yapmak oldukça zor. İlkbahar yaz sezonu içerisindeyiz ve artık bir karar vermemiz gerekiyor. Puantiyeli elbise modellerini katılacağınız her davette tercih edebilirsiniz. Biz galerimizde yer alan puantiyeli elbise modellerinden bir model seçtik ve ana tema resmimiz olarak belirledik. Galerimizde 1. sırada yer alan puantiyeli elbise modelini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Büzgülü kesimde olan, füme ve siyah rengin beraber kullanıldığı bu elbise, yakada işlemeli çiçek broş ile şık bir duruşu var. Arkadan görünümü de şık olan bu elbisenin fermuar detayı bu elbiseye farklı bir hava katmış. Yuvarlak yakası ve yarasa kol detayları ile kusursuz olan bu elbiseyi biz favorilerimiz arasına aldık. Birçok renk çeşidinin yer aldığı puantiyeli elbise modellerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Zevkinize göre bir model bulacağınızdan eminiz.

Puantiyeli elbise için ayakkabı

Elbise seçimi kadar ayakkabı seçimi de çok önemlidir. Hatta bazen kıyafetten daha çok ayakkabı tercihi konusunda kararsız kalırız. Öncelikle yukarıda bahsettiğimiz elbise için nasıl bir ayakkabı seçebileceğiniz hususunda önerimiz var. Bu elbise için topuklu sandalet modelleri daha uygun bir seçim olacaktır. Özellikle bilekten bağlamalı modeller bu elbise ile uygun bir kombin oluşturacaktır. Platform topuklu ayakkabı modelleri uymaz mı? diye sorarsanız katılacağınız davete göre farklılık gösterir. Ancak biz bu modeller bu elbiseler için önermiyoruz. Renk konusunda ise yine siyah, gri, gümüş gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Daha fazla ayakkabı seçeneği için ayakkabı modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Genel olarak puantiyeli elbise modelleri her davete uygun harika bir seçimdir. Özellikle mezuniyet döneminde klasik kesimler daha çok tercih ediliyor. Ancak farklılık peşinde olan bayanlar için de puantiyeli elbiseler şık bir alternatif.