Pierre Cardin Bayan Çanta Modelleri 2013

Yazan Tarih 13 Haziran 2013
Pierre Cardin Bayan Çanta

Bayanların vazgeçilmez ve en önemli aksesuarlarından olan çanta modelleri yeni sezonda koleksiyonları süslemeye devam ediyor. Son yıllarda çantaların değişime uğraması ile bayanlar yenilenmeye çantalar ile başladı. 2013 çanta modelleri bu sezon koleksiyonlardaki şık tasarımlar ile ön plana çıkıyor. Daha önce çanta modelleri kategorimizde, ünlü çanta markalarının koleksiyonlarını incelemiştik. Bugün de dünyaca ünlü marka olan Pierre Cardin bayan çanta modelleri koleksiyonunu inceliyoruz.

Bayan Çanta Modelleri 2013

Pierre Cardin bu sezon şık bir çanta koleksiyonu hazırlamış. Koleksiyonda yer alan bayan çanta modelleri, renk ve tasarımları ile ön plana çıkıyor. Bej, lacivert, siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu Pierre Cardin çanta modelleri 2013 koleksiyonunu beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Çanta modelleri genel olarak aynı kalıplarda sunulur. Hemen hemen tüm markaların koleksiyonlarında çanta modelleri kalıp olarak aynıdır. Bu yüzden çanta markaları koleksiyonlarını renk, desen ve tasarım üzerine kurarak bayanların beğenisini kazanmaya çalışır. Pierre Cardin bayan çanta modelleri de kendi logosunu taşıyan tasarım ve desenler ile özgün bir görüntü oluşturuyor.

Diğer markalara göre Pierre Cardin 2013 çantalar koleksiyonu sade ve klasik tasarımlardan oluşuyor. Mesela Gucci çanta modellerinde parlak tasarımları incelemiştik. Aynı zamanda şeffaf çanta modelleri de bu sezon bayanların en çok aradığı modellerden birisi. Ancak Pierre Cardin markasında bu tip modeller mevcut değil.

Modern ve mütevazi çizgisini koruyan tasarımlar ile ön plana çıkan Pierre Cardin, bayan çanta modelleri koleksiyonları arasında belki de en sade koleksiyon olarak dikkat çekiyor. Renklerden ve abartı tasarımlardan uzak durmayı tercih eden Pierre Cardin bayan çanta modelleri 2013 koleksiyonunu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.