Pierre Cardin Bayan Ayakkabı Modelleri 2013

Yazan Tarih 19 Nisan 2013
pca38

2013 ilkbahar yaz sezonu alış verişleri son sürat devam ediyor. Yeni sezonda bayanlar ayakkabı modelleri koleksiyonlarını inceledikçe hangisini alsam kararsızlığı içerisindeler. Bu sezon ünlü markaların ayakkabı koleksiyonları birbirinden şık tasarımlarla mağazalardaki yerlerini aldı.

Bugün de Pierre Cardin bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonunu inceliyoruz. Eminiz bu koleksiyon ile birlikte stilinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Pierre Cardin bayan ayakkabı koleksiyonunu sizler için analiz ediyoruz ve galerimizde görsel olarak 2013 bayan ayakkabı modelleri Pierre Cardin koleksiyonunu yayınlıyoruz.

Pierre Cardin bayan ayakkabı koleksiyonuna kısaca göz gezdirdiğimizde, koleksiyonda en çarpıcı nokta Pierre Cardin logosu ayakkabılara yansımış durumda. Açıkçası farklı bir tasarım ve şık bir görüntü oluşturmuş. Çok sırıtmayan bu tasarım ayakkabılara yakışmış. Bir önceki paragrafta bu koleksiyon ile birlikte tarzınızın değiştirmek isteyeceğinizden bahsettik. Hemen nedenini açıklayalım. Pierre Cardin ayakkabı koleksiyonu daha çok modern ve klasik tarzları yansıtıyor. Zaten ilk bakışta, koleksiyonda yer alan ayakkabıların nasıl bir tarz olduğunu görebiliyorsunuz. Günlük yaşamda, iş ortamında, hafta sonu gezilerinde tercih edebileceğiniz bu modeller kıyafet seçiminize de yansıyacak. Mesela sıradan bir jeans pantolon ile Pierre Cardin babet modelleri 2013 serisini tercih etmek isteseniz de şık durmayacaktır. Daha çok skinny pantolon modelleri ile tercih edebilirsiniz.

Pierre Cardin 2013 bayan ayakkabı modelleri ile bu yaz çok modern olacak. En güzel noktası ise ayakkabılara yansıyan renkler. Modern bir görünüm sunan bu renkler ile modern bir kadın görüntüsü için bu ayakkabılar doğru bir seçim. Koleksiyonda babet modelleri, dolgu topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabı modelleri yer alıyor. Her giyime ve her kesime uygun hitap eden bu koleksiyona aşık olacaksınız diyebiliriz. Dediğimiz gibi bu koleksiyon ile tarzınızı değiştirmek isteyecek ve 2013 yaz sezonuna farklı bir imaj ile gireceksiniz. Sokaklarda modern ve şık bir görüntü için Pierre Cardin ayakkabı koleksiyonu tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri.

Pierre Cardin 2013 bayan ayakkabı fiyatları 94 ile 199 TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor. Galerimizden bu şık koleksiyonu görsel olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla ayakkabı koleksiyonu için ayakkabı modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.