Pembe Elbise Modelleri

Yazan Tarih 29 Nisan 2013
p12

İlkbahar mevsimini çok kısa yaşayacağımız belli oldu. Artık yaz mevsimi havasını yaşıyoruz. Mevsimlerin bu değişimi kıyafetlerimize de yansımaya başladı. Son zamanlarda havaların iyiden iyiye ısınmaya başlaması ile birlikte elbiseler yine gözde kıyafetler arasında yer almaya başladı.

Daha önce siyah, kırmızı gibi davetlerin vazgeçilmez renklerini barındıran elbise modellerini incelemiştik. Birçok ünlü markanın koleksiyonunu ayrıntılı olarak analiz edip sizlerle resimleri paylaşmıştık. Bugün de bayanların rengi olan pembe tonlarını inceliyoruz. Pembe elbise modelleri 2013 yaz aylarında, pembe tutkunu bayanların favorileri arasında yer alacak. Diğer elbise koleksiyonlarını görmek için elbise modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pembe elbise modelleri

Pembe elbise modelleri 2013 yaz sezonunda şık tasarımlarla ünlü markalar tarafından bayanların beğenisine sunuldu. Birçok ünlü markanın koleksiyonunu süsleyen pembe elbiseler 2013 sezonunda da ilginizi çekecek şık tasarımlarla sunuluyor. Düğün, nikah, nişan davetlerinin yoğun olduğu şu günlerde ne giysem, nasıl bir şey giysem gibi kararsızlıkta kalan hanımlar için pembe elbise modellerini alternatif olarak sunuyoruz. Galerimizde günlük yaşamda da tercih edebileceğiniz pembe elbiseler yer alıyor. Ağırlıklı olarak, krem ve turuncu renklerle birlikte tasarlanan pembe elbise modellerini, artık farklı bir şeyler giymek istiyorum diyen bayanlar için iyi bir alternatif diyebiliriz.

Pembe elbise kombin

Belki de kombin etmesi en kolay renklerden biri de pembedir. Eğer pembe elbise ile bir davete gideceğinizi hesap edersek, platform topuklu ayakkabı modellerini öneriyoruz. Pull and bear koleksiyonunda üstü krem, tabanı pembe olan şık ayakkabı modelini pembe renk tonunda olan elbiseniz ile tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda düz sandalet modelleri ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bize göre en şık seçim, eğer klas bir davete katılacaksanız, topuklu sandalet modelleri yaz aylarında harika bir kombin oluşturacaktır.  Krem veya lacivert topuklu ayakkabı modeli ya da altın rengi topuklu sandalet bu yaz sizi muhteşem kılacaktır. Pembe elbise için uygun ayakkabıları ayakkabı modelleri kategorimizde inceleyebilirsiniz.