Mudo 2013 Çanta Modelleri

Yazan Tarih 11 Mart 2013
Mudo 2013 Çanta Modelleri

2013 ilkbahar yaz sezonu geldi. Artık bayanlar ilkbahar ve yaz ayları için yeni parçalar ve aksesuarlar aramaya başladılar. Kış sezonunu geride bıraktığımız şu günlerde markalarda yeni sezon ürünlerini yavaş yavaş sunmaya başladılar. Çanta modelleri serimizi Mudo ile devam ediyoruz. Mudo 2013 çanta modelleri bu yıl birbirinden hoş tasarımlardan oluşuyor.

Mudo koleksiyonunda yer alan çanta modelleri bayanların tercihine hitap edecek güzellikte. Koleksiyonda yer alan sade bej renginde bulundan çanta kıyafetler ile eşsiz bir uyum sağlayacak güzellikte. Mudo çanta modelleri 2013 yılında bol çeşidin yer aldığı bir koleksiyon. Bu yüzden her kesimden bayanın ihtiyacını karşılayacak olan bu çanta modelleri 2013 yılında tercihleriniz arasında yer alacağını düşünüyoruz. Koleksiyonda renklerin çeşitliliği ile ortaya çıkan ve modern kadınsı dokunuşlar ile ortaya çıkan satchel çanta renk güzelliğinin yanı sıra kullanım bakımından oldukça rahat bir imkan sunuyor. Okul çantalarından esinlenerek tasarlanan bu çanta modelinin fiyatı 99.00 TL. Bowling çanta modellerinin de yer aldığı koleksiyonda renk alternatifleri ile geniş bir koleksiyon olarak Mudo 2013 çanta modelleri arasında tercih yapmak bu sezon zor olacak gibi.

2013 çanta modelleri Mudo koleksiyonunda fiyat olarakta oldukça cazip. 79.00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Mudo 2013 çanta modelleri 119.00 TL’ye kadar Mudo mağazalarında satışa sunuluyor. Galerimizden Mudo 2013 çanta modelleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.