Koton Bayan Gömlek Modelleri 2013

Yazan Tarih 17 Mart 2013
Koton 2013 Bayan Gömlek Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmez giyim parçalarından olan ve son yıllarda sıkça tercih edilen gömlek modelleri 2013 sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor. Markaların gömlek koleksiyonlarını daha önce gömlek modelleri kategorimizde yayınlamıştık. Ve yeni sezon gömlek modellerini yayınlamaya devam ediyoruz.

Ünlü giyim markalarından olan Koton bayan gömlek modelleri 2013 yılında favorilerden biri olacağa benziyor. Ön tanıtım niteliğinde hazırlanan gömlek koleksiyonuna yeni modellerin eklenmesi çok uzun bir zaman almayacaktır. Şimdilik bayan gömlek modelleri 2013 koleksiyonun sınırlı olması tadı damağımızda bırakıyor. Öyle ki bu koleksiyon yeni modellerin ve tasarımların habercisi niteliğinde. Biz Koton koleksiyonunun takipçisi olacağız. Birçok bayanın favori markalarından olan Koton gömlek modelleri koleksiyonunu analiz ediyoruz. Her zaman olduğu gibi çizgili modeller bu sezonda ön planda. Koleksiyonda yer alan desenli gömlek modelinin bu yıl çokça tercih edileceğini düşünüyoruz. Beyaz renkte sunulan ve tasarımıyla göz dolduran bu modelin beğenilmemesi imkansız. Gündelik yaşamda veya iş hayatında iyi bir tercih olacaktır. Koleksiyonda yer alan bir diğer gömlek modeli ise şimdiden talepler arasında yer alıyor. Yakası siyah olan ve kol detaylarında siyah çizgi detayı ile göz dolduran, düğmeleri siyah olan gömlek modeli yaz aylarında modern ve moda havasına uygun olan bir model. Yaka detayları ile göz önüne çıkan bayan gömlek modelleri 2013 yılında Koton koleksiyonunu zengin gösteriyor. Yeni modellerin de şık olacağı fikrini şimdiden oluşturan Koton gömlek modelleri ile farklılık peşinde olanlar için iyi bir seçim.

Koton bayan gömlek fiyatları 59.00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ancak yeni modellerin koleksiyona eklenmesi ile bu fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Koton bayan gömlek modelleri 2013 koleksiyonu yeni modellerin gelmesi ile galerimizde güncellenecektir.