Koton 2014 Mont ve Kaban Modelleri

Yazan Tarih 23 Kasım 2013
Koton Kaban ve Mont

Bayanların favori markalarından olan Koton 2014 kış sezonuna muhteşem bir giriş yapıyor. Birçok bayanın favori markası olan Koton yeni sezonda yine birbirinden iddialı, şık ve özgün tasarımlarla büyüleyici bir koleksiyon hazırlamış. Sonbahar kış sezonu alış verişine çıkmadan önce Koton mont ve kaban modellerini mutlaka görmelisiniz.

Koton 2014 kış koleksiyonunda mont ve kaban modelleri, gösterişli tasarımlarla dikkat çekiyor. Koleksiyonunda daha çok pastel renklere yer veren Koton mont ve kabanlar gösterişli tasarımlar ve cesur renklerle bu sezon yine fark yaratıyor. Sonbahar ve kış mevsiminin vazgeçilmezi olan kürk detaylara da yer veren Koton, 2014 mont ve kaban modelleri ile de çalışan bayanlar için oldukça uygun bir koleksiyon diyebilirim.

Sade, olgun ve aynı zamanda abartısız bir gösteriş arıyorsanız, Koton’un 2014 koleksiyonunu görmenizi mutlaka tavsiye ediyorum. Koton 2014 mont ve kaban fiyatları, 79 ile 179 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Galerimizde Koton 2014 mont modelleri ve 2014 kaban modelleri görsellerini inceleyebilirsiniz.