Kot Etek Modelleri 2013

Yazan Tarih 11 Nisan 2013
Kot Etek Modelleri 2013

Bugün sizlere 2013 ilkbahar döneminin en çok tercih edilen giyim parçasını takdim ediyoruz. Havaların artık güzelleşmesi ile birlikte şimdiden sokaklarda jeans modelleri görmeye başlamışsınızdır. Bayanların vazgeçemediği kot etek modelleri 2013 sezonunda da trend durumda. Hatta ilkbaharın güzide zamanlarını yaşadığımız şu günlerde kot etek modellerini sıkça sokaklarda görmekteyiz.

Bugün Esprit kot etek modelleri 2013 koleksiyonundan parçaları derledik. Zaten kot etek modelleri ile ilgili söyleyebilecek pek fazla bir şey yoktur. Hemen hemen tüm bayanların elbise dolabında yer alan kot etek modelleri yeni sezonda farklı olarak, desenli ve skinny kesimleri ile ön plana çıkıyor. Ancak bayanlar klasik kot etek modelleri kesiminden vazgeçemez tabii ki. Yine de Esprit kot etek modelleri 2013 koleksiyonunda yer alan desenli kot etek modelleri parçasını beğeneceğinizi düşünüyoruz. Beyaz bir spor ayakkabı ve şık bir açık mavi veya beyaz bluz ile ilkbahar için iyi bir kombin olabilir.

Ancak yeni sezonda sadece ilkbahar ile sınırlı kalamayız tabii ki. 2013 yaz ayları içinde t-shirt modelleri veya gömlek modelleri ile de şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bizim size uyara niteliğinde bir tavsiyemiz var. Kot etek modelleri tercih ederken ayakkabınızı doğru seçmenizi öneriyoruz. Çünkü zaman zaman bayanlar bu eteklerin rahatlığının etkisinde kalırken yaz dönemlerinde maalesef yanlış tercihler yapabiliyorlar. 2013 kot etek modelleri serileri beyaz düz taban spor ayakkabı veya yeni sezon babet modelleri ile birlikte düz taban sandalet modelleri ile tercih etmenizi öneriyoruz. Geçtiğimiz yıllarda denk geldiğimiz parmak arası terlik, klasik babetler ve siyah ayakkabılar ile ne kadar itici bir görünüm olduğunu düşünün. Tabi bunlar bizim önerilerimiz. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Spor giyimin önemli parçalarından olan kot etek modelleri 2013 Esprit koleksiyonunu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Koleksiyonda yer alan etek fiyatları 99.00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Daha fazla etek koleksiyonu için etek modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.