Kırmızı Elbise Modelleri

Yazan Tarih 15 Nisan 2013
rd20

Kıpkırmızı bir koleksiyon ile karşınızdayız. Kırmızı renk birçoğumuzun vazgeçemediği, olmazsa olmaz renklerinden biridir. Hatta bayanların elbise dolaplarında eksik etmediği kırmızı renklerin uyumunu bugün elbise modelleri koleksiyonunda inceliyoruz. Yeni sezonda davetlerde kırmızı renk tercih etmek isteyen bayanların veya kırmızı ile yeni sezonda gövde gösterisi yapmak isteyen bayanlara, ünlü moda markalarının koleksiyonlarından kırmızı elbise modelleri parçalarını galerimizde sizler için sunuyoruz ve analiz ediyoruz.

2013 ilkbahar yaz sezonun gelmesi ile birlikte elbise modelleri koleksiyonlarına rağbet yeniden artmaya başladı. Bu sezon davetlerde dikkatleri üzerimize çekmekte elbiselerin tasarımları kadar, renklerde önemli bir hale geldi. Kırmızı elbise modelleri 2013 sezonunda şık tasarımlarla ilginizi çekecek. Hatta kırmızı elbisenin çok fazla açık bir renk olduğunu düşünen hanımların bile ilgisini çekecek bir koleksiyon.

2013 elbise modelleri koleksiyonlarından kırmızı elbise modelleri yeni sezonda modaya ayak uyduran modeller ile birlikte ufak detayların şekillendirdiği elbise modelleri ile göze çarpıyor. Galerimizde ilk sırada yer alan kırmızı elbise modeli 2013 yaz sezonunda favorileriniz arasında yer alacak. Omuzları pencereli kırmızı elbise geniş yakası ve diz üstü tasarımı ile yeni sezonda dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlayacak güzel bir model. Özellikle omuzlarda pencere dekoltesi ile katılacağınız davetlerde dikkatleri üzerinize çekmek, şık ve farklı bir görünüm için ideal bir kırmızı elbise modeli. Gizli fermuar detayı ile de kusursuz bir görünüme sahip bu elbiseyi bayanlar çok sevecek. Eğer diz üstü istemiyorum uzun kırmızı elbise bana daha uygun diyen hanımlar için de kırmızı şifon elbise modeli harika bir seçim olabilir. Yine dekolte konusunda iddialı olan bu uzun kırmızı elbise modelinde yaka, sırt, bel kısımlarında bulunan boncuk detaylar yeni sezonda sizi farklı kılacak önemli unsurlardan biri. Partilerde, özel gecelerde tercih edebileceğiniz bodycon kesim elbise ile size çekici bir görünüm kazandıracak. Seksi bir görünüm için de straplez elbiseler 2013 sezonunda yine popüler elbise modellerinden birisi. Koton tek omuz kısa kırmızı elbise modeli de sade ama bir o kadar da modern görüntüsü ile yeni sezonda popüler elbise modelleri 2013 serilerinden biri.

Galerimziden kırmızı elbise modellerini görsel olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla çeşit için elbise modelleri kategorimizi, bu elbiselere uygun ayakkabılar için de ayakkabı modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.