Kalem Etek Modelleri

Yazan Tarih 19 Nisan 2013
psk24

Kurumsal ortamlarda hanımların en çok tercih ettiği parçalardan biri olan kalem etek modelleri 2013 sezonuna tasarımları ile damga vuruyor. Hem renkleri ile hem de detayları ile hanımların gözdesi olan kalem etek modelleri bu zamana kadar gelen klasik, düz, uzun, siyah veya lacivert renklerinden kurtulup artık modern bir görünüme büründü.

Son yılların popüler parçalarından olan ve bu sezonda trendler arasında yer alacak olan kalem etekler, ünlü markaların şık tasarımları ile vitrinleri süslüyor. Bugün ünlü markaların 2013 kalem etek modelleri koleksiyonlarından derlediğimiz etek modellerini inceleyeceğiz. Daha fazla etek çeşidi için etek modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Koleksiyonu incelemeden önce bazı hatırlatmalar yapmakta fayda görüyoruz. Kombin etmesi en zor parçalardan olan kalem etek modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Kalem etek alırken öncelikle nasıl bir kombin yapmanız gerektiğini düşünün. Aksi takdirde bu eteği neyle giysem diye düşünür durursunuz. Ya eteği giyemezsiniz, ya da dışarıya rükuş bir tarz ile çıkmak zorunda kalırsınız. O yüzden kalem etek tercih ederken bu durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda renk tonlarına da dikkat etmelisiniz. O yüzden ya öncelikle elbise dolabınızın stiline göre seçim yapın ya da yeni sezon alış verişinde kalem etek için uygun parçalar seçin.

Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra gelelim galerimizde yer alan kalem etek modelleri 2013 koleksiyonlarına. İlk göze çarpan kalem etek modelleri dantelli kalem etekler oluyor. Bej astarın üzerine siyah dantel kullanılan kalem etekler belde fiyonk ve arkasındaki yırtmaç ile günlük yaşamda da tercih edilebilecek şık bir model. Aynı zamanda koton’un kırmızı kalem etek modeli de bu renge aşık olan hanımlar için harika bir seçim olabilir. Bizim en beğendiğimiz kalem etek modellerinden olan dore yapraklı siyah kalem etek farklı ve ilgi çekici bir tasarıma sahip. Önden yırtmacı ile dikkatler üzerinizde olacak. Gizli yan fermuarı ve yüksek bel hizası ile modern bir duruşu var. Bu modelin aynı zamanda krem rengi de bulunuyor. Exquise Paris imzası taşıyan bu kalem eteklere aşık olacaksınız. Krem rengi iş ortamı için harika bir seçim bile olabilir.

Galerimizde yer alan kalem etek modelleri Koton, Belizza, N-Value gibi ünlü markaların imzalarını taşıyor. Görsel olarak galerimizde bu şık kalem etek modelleri 2013 koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.