İpekyol 2013 Düz Ayakkabı Modelleri

Yazan Tarih 7 Mart 2013
İpekyol 2013 Düz Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı seçmek zahmetli bir iştir. Her sezon değişen modayı takip etmekte kolay değildir. Ayakkabı markaları muhteşem tasarımlarını vitrinlerine koyduğu zaman gözümüzü yeni modellerden alamayız. Bir anda acaba düşünceleri ile mağazanın önünde dururken bir bakmışız, yeni modelleri denemeye başlamışız.

Birçok bayan ayakkabı modelleri seçerken kalıplarında kilitli kalmaz. Bir ayakkabıyı beğendiyse mutlaka dener ve ayakkabı dolabına koyar. 2013 düz ayakkabı modelleri bu yıl birçok bayan tarafından tercih edilebilecek güzellikte. Biz de düz ayakkabı modelleri koleksiyonlarını incelemek istedik ve İpekyol düz ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonuna göz gezdirdik. İpekyol markasını bilmeyen yoktur. Sadece ayakkabıda değil, giyim koleksiyonlarında da tercih edilen marka olan İpekyol düz ayakkabı modelleri ile de bizi etkilemeyi başarıyor.

Sizlere 2013 düz ayakkabı modelleri İpekyol koleksiyonu hakkında bilgilendirelim. Koleksiyonda renk çeşitlerinin çokluğu ve tasarımlardaki incelik bu ayakkabıları almamız için bize göz kırpıyor. Düz ayakkabı modelleri renklerin yanı sıra yılan derisi tasarımlarla da göze çarpıyor. Malumunuz bu yılın modası yılan derisi. Ve yılan derisi koleksiyonunu daha önce İpekyol 2013 topuklu ayakkabı modelleri konumuzda görmüş ve incelemiştik. Koleksiyonda ayrıca fiyonklu, tokalı, püsküllü düz ayakkabı modelleri de yer alıyor. Pembe, kırmızı, turkuaz, siyah, turuncu gibi renkler ile düz ayakkabı modelleri 2013 muhteşem bir güzelliğe sahip. İpekyol düz ayakkabı fiyatları 149 – 249 TL arasında satışa sunuluyor.