İpekyol 2013 Ceket Modelleri

Yazan Tarih 8 Mart 2013
İpekyol 2013 Ceket Modelleri

Ceket modellerini sokaklarda sıklıkla görmek pek mümkün olmuyor. Bazı bayanlar sadece iş ortamında tercih ederken, bazı bayanlar için ise kombine edilmesi yeterli oluyor. Bizce de ceketler hayatımızın her alanında mutlaka kullanılması gereken giyim parçalarından biri. Şıklık konusunda muhteşem bir hava kazandıran ceket modelleri 2013 yılında birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor. Farklı model ve renk seçenekleri ile de karar vermemizi zorlaştırıyor.

İpekyol 2013 ceket modelleri koleksiyonuna göz gezdirdik. Koleksiyonda ki çeşitleri görünce etkilenmemek mümkün değil. Birçok markanın ceket modelleri koleksiyonları bu yıl birbirinden iddialı tasarımlardan oluşuyor. Biz de ceket modelleri 2013 serisinde İpekyol koleksiyonunu inceliyoruz. Koleksiyonda göze çarpan birçok model bulunuyor. Derin yakalı 2 cepli ceket modeli iş hayatında tercih edilebilecek güzel bir seçenek. Tabi bu ceketleri sadece iş hayatında kullanmak ceketimizin dolabında güzel kalmasını sağlamaktan öte bir şey değildir. Günlük hayatta özellikle hafta içi arkadaşlarımızla buluştuğumuzda veya özel bir davette tercih etmek bakışlarımızın üzerimizde olmasını sağlayabilir. Her zaman şık olmak hakkımızdır. Bu tercih havanızı değiştirebilir. Deri ceketlerin de yer aldığı koleksiyonda spor bir ivme kazanmak için güzel bir tercih. Bizim bu koleksiyonda beğendiğimiz ve 2013 ceket modelleri serisinde bir adım önde olan truvakor kol ceket modeli. İş kadını havası veren bu muhteşem ceket ile moda ikonu havası kazanmak zor olmasa gerek.

Neon ceket, dik omuzlu ceket, smokin yaka ceket, enine çizgili, armalı ceket ve daha birçok model seçeneği ile İpekyol ceket modelleri 2013 yılında tercih edilecek giyim parçalarından biri olacağını düşünüyoruz. Tek düğmeli uzun ceketi ise jean, bluz, önü açık dolgu topuk ayakkabı modelleri ile kombin edilmesi tavsiyelerimiz arasında yer alıyor. 2013 bayan ceket modelleri, yaz aylarında şıklık yarışına sahne olacak parçalar. İpekyol 2013 ceket fiyatları, 299 ile 359 TL arasında satışa sunuluyor. Gelin galerimizde bu modelleri görsel olarak inceleyelim.