İpekyol 2013 Çanta Modelleri

Yazan Tarih 8 Mart 2013
İpekyol 2013 Çanta Modelleri"

Çanta koleksiyonlarında İpekyol markasını inceledik. Her sezon gelen yeni çanta ürünleri bizleri cezbetmeye devam ediyor. Yeni sezon çanta modelleri vitrinlere çıkmaya başladı. Ünlü markalar çanta modellerini tanıtmaya başladılar. Yeni sezon için çanta alma düşünceniz varsa acele etmeyin. Çünkü sürekli yenilenen ve koleksiyonlarına her gün yenilerini ekleyen markalar, muhteşem tasarımları sunmaya devam ediyorlar. Keşke dememek için çanta almayı biraz erteleyebilirsiniz.

Birçok ünlü marka yeni sezon çanta modellerini tanıtmaya başladılar. Bazıları 2013 yaz sezonu koleksiyonlarını tamamladılar bile. İpekyol 2013 çanta modelleri koleksiyonunu sizler için analiz ettik. Giyim konusunda muhteşem tasarımlar sunan ve birçok bayanın alış veriş gezisinde mutlaka uğradığı İpekyol çanta modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz. Koleksiyonda birçok model ve renk seçeneklerinin yer aldığı, ilginizi çekebilecek güzellikte çantalar bulunuyor. Bizim fikrimizi sorarsanız çok etkileyici bir koleksiyon olmadığını söyleyebiliriz. İpekyol markasından daha iyi bir çanta koleksiyonu bekliyorduk. Koleksiyonda göze çarpan en önemli unsur zincir detaylı çanta modelleri. Zincir detaylı çantalar koleksiyonu taşıyan modeller diyebiliriz. 2013 çanta modelleri serisinde genel olarak düz ve sade renkleri tercih eden İpekyol’un desenli modeli olan balık sırtı desenli çanta modeli göze çarpıyor. Çift yönlü ve klipsli çanta modelleri renkleri ile göz çarpıcı. Çantaların genel özelliklerinden biride çıkarılabilir askılı olması. Koleksiyonda yer alan gece çantasını ise taş işlemeli detayları ile koleksiyonda kendine yer bulmuş. Birçok renk seçeneğinin yer aldığı 2013 çanta modelleri İpekyol koleksiyonunda 139 ile 459 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

İpekyol çanta modelleri 2013 serisini galerimizde görsel olarak görebilirsiniz. Ayrıca çanta modelleri kategorimizden diğer markaların çanta koleksiyonlarını görebilirsiniz.