Hotiç Çanta Modelleri 2013

Yazan Tarih 15 Mayıs 2013
Çanta Modelleri 2013

Ayakkabı ve çanta modellerinde ülkemizin önde gelen markalarından olan Hotiç, 2013 çanta modelleri koleksiyonu ile de göz kamaştırıyor. Çantalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız ve yeni sezon modasından esintileri olan çanta modeli arıyorsanız Hotiç çanta modellerinin size uygun olacağını düşünüyoruz.

Bayanlar için en önemli aksesuarlardan olan ve bazı bayanların çanta koleksiyonu hastalığı olduğunu düşünürsek seçim yapması en zor olan aksesuar diyebiliriz. Bu sezonun modası zımbalı ve taş detaylar olduğunu biliyorsunuzdur. Hotiç çanta modelleri 2013 koleksiyonlarında bu detaylar dikkatimizi çekiyor. Hem renkli, hem çeşidin bol olduğu bir koleksiyon sunan Hotiç 2013 çanta modellerinin en büyük özelliği yeni sezon modasından detaylar ile birlikte yaz renklerini sunması.

Çanta modelleri koleksiyonları arasında dikkat çeken bir koleksiyon sunan Hotiç, her sezon farklı ve özgün tasarımları ile bayanların beğenisini kazanmayı başarıyor. 2013 çanta koleksiyonu ile de beğeni toplayan Hotiç markasının çanta koleksiyonunu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. 40′ın üzerinde Hotiç çanta modelini sunduğumuz galerimizde çanta modelleri arasında mutlaka beğeneceğiniz bir model bulacağınızı düşünüyoruz.

Bugüne kadar Louis Vuitton, Chanel, Burberry, DKNY gibi dünyaca ünlü markaların çantalarını tercih etmiş ve artık farklı bir model ve marka tercih etmek istiyorsanız Hotiç markasını önerebiliriz. Birçok bayanın tercihi olan ve kalite, güzellik ve özgünlük sunan farklı bir seçim olabilecek Hotiç çanta 2013 koleksiyonu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Hotiç çanta fiyatları 149 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İndirim sezonu yaşayan Hotiç çanta fırsatını kaçırmayın.

Sadece yaz sezonu için bir model tercih etmek isteyen bayanlara birkaç öneride bulunmak istiyoruz. Açık renk tonlarının tercih edildiği yaz mevsiminde pembe, kırmızı, sarı, mavi renklerin açık tonlarını öneriyoruz. Beyaz elbette vazgeçilmezdir ancak günlük yaşamda uygun olduğunu düşünmüyoruz. Günlük yaşamda beyaz çanta tercih eden bayanlar, çantaların güzelliğine kapılarak yanlış seçim yapıyorlar. Oysa ki günlük yaşamda beyazlar içinde bir kıyafet kombini ile birlikte pembe, kırmızı gibi göz alıcı renkleri tercih edebilirsiniz. Çanta’da önemli olan tasarımlardan daha çok renklerdir. Kombin konusunda ayakkabılar ile uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Buraya dikkat!! Çanta seçiminde ya elbise dolabınıza göre seçim yapın, ya da çantanıza göre elbiseler alın.