Herry Bluz Modelleri 2013

Yazan Tarih 21 Haziran 2013
Herry Bluz Modelleri

Yaz sezonunun en popüler giyim parçalarından olan bluzlar, Herry koleksiyonu ile farklı bir görünüme bürünüyor. Sıcak yaz günlerinde ferah giyim isteyen bayanların ilk tercihi olan bluzlar, farklı model ve tasarım seçenekleri ile Herry bluz modelleri koleksiyonunda capcanlı renkler ve büyüleyici tasarımlarla bayanların beğenisine sunuluyor.

Herry Bluz Modelleri

Sezonun trendlerini koleksiyonlarına yansıtan Herry sezona muhteşem bir başlangıç yapıyor. Herry elbise modelleri 2013 koleksiyonunda olduğu gibi bluz modelleri 2013 koleksiyonu ile de beğenimizi kazanmayı başarıyor. Sezonun en çarpıcı koleksiyonunu sunduğunu düşündüğümüz Herry 2013 bluz modellerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.

Herry bluz modelleri koleksiyonunda klasik kesim bluzların yanı sıra, özgün tasarımlarla sunulan bluzlar büyüleyici tasarımlarla sahip. Koleksiyonda hem günlük yaşam için, hem de özel davetlerde tercih edebileceğiniz şık tasarımlar yer alıyor. Büzgülü bluzlar ile koleksiyonun açılışını yapan Herry, farklı modeller ile koleksiyonu zenginleştiriyor.

Bu yaz yenilik arayan ve farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanlar için modanın tarzını yansıtan modeller modern bir görünüm imkanı sunuyor. Straplez peplum bluz ve uzun kollu detayları ile alternatif seçeneklerle Herry 2013 bluz modelleri koleksiyonunda kendisine yer buluyor. Turkuaz ve siyah renk ile sunulan straplez bluzlar koleksiyonda öne çıkan en şık modeller olarak dikkat çekiyor.

Sezonun trendleri arasında yer alan çizgi detaylar, Herry koleksiyonunda da günlük yaşam için tercih edebileceğiniz bluzlardan birisi. Siyah renkte sunulan, yarasa kollu transparan bluz modelleri‘de koleksiyona şık bir hava katıyor. Kolsuz bluzlar, reglan kol bluzlar, desenli bluzlar, aksesuarlı bluzlar, payetli bluzlar koleksiyonu muhteşem kılan diğer modellerden bazıları.

Genel olarak Herry 2013 bluz modelleri koleksiyonu, bluz modelleri kategorimizde incelediğimiz diğer markaların koleksiyonlarından sıyrılan harika bir koleksiyon diyebiliriz.