Gucci Çanta Modelleri 2013

Yazan Tarih 3 Nisan 2013
Gucci Çanta Modelleri 2013

Bayan aksesuarın en önemli parçalarından olan ve olmazsa olmazlardan olan çanta modelleri yeni sezonda yine bayanların gözdeleri arasındaki yerini alıyor. 2013 ilkbahar yaz sezonunun gelmesiyle birlikte bayanlar yenilenmenin bahanesi olarak çanta modelleri koleksiyonlarını es geçmiyorlar.

Yeni sezonda çanta modelleri birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor. Eğer çantanızı yenilemenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız 2013 ilkbahar yaz çanta modelleri koleksiyonları tam da aradığınız modellerin yer aldığı koleksiyonlardan oluşuyor. Bugün de sizler için çanta modelleri 2013 koleksiyonuna yepyeni ve dünyaca ünlü bir markanın koleksiyonunu ekliyoruz.

Dünyanın önde gelen markalarından olan ve bayan çanta modellerinde en önemli isimlerden birisi olan Gucci yeni sezona şık tasarımlardan oluşan çanta modelleri ile merhaba diyor. Gucci’nin çanta modelleri 2013 koleksiyonu geçtiğimiz sezonlara göre yine farklı, şık ve modern tasarımlardan oluşuyor. Gucci’nin popüler bir marka olmasının en önemli faktörlerinden biri de her sezon farklı model ve tasarımlarla kendine özgü bir çizgide ilerlemesidir. Bizim her sezon hayranlıkla incelediğimiz Gucci çanta modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonunda da kendisine bir kez daha hayran bırakmayı başarıyor. Koleksiyonda yer alan modeller modern görünümün yanı sıra, dinamik ve şık tasarımlarla bezenerek satışa sunuluyor. En çarpıcı modellerden birisi de yılan desenli çanta modelleri. Bu yılın modası olan bu desenler, sadece çantalarda değil, ayakkabı koleksiyonlarında da görmüştük. Gucci 2013 çanta modelleri koleksiyonunu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Fiyatları kalitesine göre uygun olan koleksiyondaki çanta modelleri ile şık bir kombin fikrinizi tamamlayabilirsiniz. Diğer çanta koleksiyonlarını görmek için çanta modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. İşte Gucci çanta modelleri 2013 koleksiyonları arasında seçtiğimiz modeller…

  • emine sargın

    Mukemmelmis be

  • esra

    Cok guzeeeeeel