Gelinlik Modelleri 2013 – Miss Defne

Yazan Tarih 11 Mart 2013
Gelinlik Modelleri 2013

Yaz ayları yaklaşamaya başladı. Mutlu bir birlikteliğin sonuna varmak için tek bir adım kaldı. Evleneceğimiz günün kusursuz olması için şimdiden gelin adayları planlarını tamamlamaya çalışıyorlar. En önemli konumuz ise gelinlik. Görkemli bir düğün ve muhteşem bir gelinlik ile geceye damga vurmak en büyük hedefimiz.

Gelinlik modelleri 2013 koleksiyonlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Markalar gelinlik modelleri koleksiyonlarını hazırladılar. Ana tema olarak beyaz gelinlik ön planda. Ancak sıradışı ve farklılık peşinde olan hanımların mutlaka görmesi gereken bir koleksiyon yayınladık. Miss Defne izmir’de faaliyet gösteren ve gelinlik modelleri ile nişanlık modelleri sunan bir marka. Gelinlik modelleri 2013 koleksiyonuna farklı tasarımlar katan markanın gelinlik modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz. Koleksiyonda krem renklerin yer aldığı gelinlik modellerinin yanı sıra, desenli, baskılı ve taş işlemeli gelinlik modelleri ön plana çıkıyor.

Miss Defne 2013 gelinlik modelleri koleksiyonunu galerimizde inceleyebilirsiniz. Gelinlik seçiminde sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bu modeller ile muhteşem bir gelin olma güdünüz gelişebilir.