Etekli Mayo Modelleri

Yazan Tarih 22 Nisan 2013
Etekli Mayo Modelleri 2013

Yaz aylarının gelmesini iple çekmeye başladık. Özellikle bahar havasını yaşadığımız şu günlerde hanımlar tatil hayallerini süslemeye başladı. Peki ama plajlarda nasıl görüneceğiz? Her yıl bikini ve mayo modellerinden seriler seçmekte zorlanmamıza rağmen, dayanamayıp birden fazla model ile tatil programımıza start veriyoruz.

Bu yıl ise diğer yıllarına aksine hanımlar hazırlıklarına şimdiden başlamış durumda. Havaların bir iyi bir kötü gitmesi bile bikini, mayo koleksiyonlarını bile yavaşlatamadı. Hanımlar bikini ve mayo koleksiyonları hakkında şimdiden fikir almaya başladı. Hatta bazı hanımlar yaz alış verişlerine de adım atmış durumda. Daha önce ünlü markaların bikini koleksiyonlarını incelemiştik. Bu koleksiyonları bikini modelleri kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Son günlerin ve hatta son yılların popüer bikini parçalarından olan etekli mayo modelleri yeni sezonda da hanımların gözdesi olacak. Farklı bir stil için bu sezon farklı modellere yönelen hanımların ilk tercihi etekli mayo modelleri. Plajların gözdesi olmak ve farklı bir görünüm kazanmanın etkili yollarından olan ve aynı zamanda kullanım açısından şık bir görünüme sahip olan etekli mayo modelleri modern görüntüsü ile beğenimizi kazanmayı başarıyor.

Bu yıl etekli mayo modelleri farklı renk ve tasarımlardan oluşuyor. Özellikle yaz aylarının renklerini etekli mayo 2013 koleksiyonlarında görüyoruz. Beğendiğimiz birçok model var. Açıkçası bu yaz cıvıl cıvıl capcanlı geçecek. Mayoların tasarımları kadar renkleri de beğeninizi kazanacak.

2013 etekli mayo modellerini galerimizde görsel olarak inceleyebilir ve yeni sezon öncesi nasıl bir model tercih edeceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz. Eğer beyaz bir teniniz varsa açık renkleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Etekli Mayo Modelleri

 

  • Fatma

    nasıl satın alabilirim

  • fatma

    bu bikinelerin markalarını nereden ögreniyoruz acaba ?