Esprit Blazer Ceket Modelleri 2013

Yazan Tarih 10 Nisan 2013
Esprit Blazer Ceket Modelleri 2013

Bugün sizlerin karşısına koleksiyonları bayanlar tarafından ilgiyle takip edilen ve beğenilen moda markası olan Esprit ile çıkıyoruz. Bayanların en çok tuttuğu marka olan Esprit koleksiyonlarını bu zamana kadar bekletmemizin nedeni, yeni ürünler ile birlikte koleksiyonların son halini almasıydı.

Bugün 2013 ilkbahar yaz sezonu bayan ceket modelleri koleksiyonlarını inceledik. Daha öncede ünlü markaların ceket koleksiyonlarını ceket modelleri kategorimizde tanıtmıştık. Son yılların popüler giyim parçalarından olan blazer ceket modelleri 2013 serisini de Esprit markası ile bir araya getiriyoruz.

Daha öncede dediğimiz gibi dünyada takipçi sayısı oldukça fazla olan Esprit 2013 blazer ceket modelleri koleksiyonuna hayran kalacaksınız. Blazer ceket modelleri yeni sezonda sıkça kullanılacak olan giyim parçalarının başında yer alıyor. Bir ingiliz klasiği ürünü olan blazer ceket modelleri ile yeni sezonda asil bir duruş sergileyebilirsiniz. Esprit blazer ceket modelleri 2013 koleksiyonunda birbirinden şık tasarımlar yer alıyor. Her bir modelin kendine özgü tasarımı, koleksiyonu daha da ilgi çekici hale getiriyor. Mutlaka her bayanın gardırobunda bulunması gereken blazer ceket modelleri her zaman ihtiyacınız olacak olan kıyafettir. Özel bir davete katıldığınızda, iş hayatınızda, özel partilerde veya günlük yaşamınızda mutlaka ihtiyaç duyacağınız blazer ceket modelleri aynı zamanda modern bir görüntü sağlıyor.

Esprit blazer ceket modelleri 2013 koleksiyonunda yer alan modeller arasında öne çıkan en şık model olarak biz, turuncu blazer ceket modelini beğendik. Doğrusu bu renk her ortama uyabilir. Kombin etmekte zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Bu ceket ile birlikte beyaz skinny bir pantolon muhteşem bir uyum sağlayabilir.

Esprit 2013 ilkbahar yaz sezonu ceket modelleri bayan koleksiyonunu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Bu koleksiyonda mutlaka kendinize şık bir model bulabileceksiniz. Koleksiyonda yer alan blazer ceket fiyatları 120.00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.