En Şık 2013 Elbise Modelleri

Yazan Tarih 19 Haziran 2013
En Şık Elbiseler

2013 yaz sezonunu yoğun davet programları ile geçecek. Böyle özel gecelerde, düğün, nişan, nikah gibi davetlerde şık görünmeyi hangi bayan istemez ki? Sizlere 2013 elbise modelleri koleksiyonlarından en şık elbise modellerini derlediğimiz modelleri galerimizde sunuyoruz.

2013 Elbise Modelleri

Yaz aylarının popüler giyim parçalarından biri olan elbiseler, yaz sezonuna uygun tasarımlarla koleksiyonları süslüyor. Bu sezon en çok dikkat çeken modeller, çiçek desenli elbiseler oluyor. Sezonun trendleri arasında yer alan çiçek desenli elbise modelleri hem günlük yaşamda, hem de davetlere uygun tasarımları ile koleksiyonları süslüyor.

Elbiseler hakkında bilgi vermeden önce bu sezonun modasını hatırlatalım. 2013 yaz sezonu modası çiçek desenler, rengarenk kıyafetler, çift renk kombinasyonları ve dantelli elbiselerden oluşuyor. Sezonun renkleri saks mavisi, mint yeşili, turkuaz, pudra, fuşya renkleri ile elbiseleri süslüyor.

2013 elbise modelleri seçiminde abartıdan uzak durmanızı öneriyoruz. Çiçek desenli elbiseler tasarımları ile güzellikler sunuyor ancak bu elbiselere ekstra detaylar ile şekil vermek şık olmanızı sağlamayacaktır. Yaz aylarında elbise tercihinde sadelikten yana olmanız gerekir. 2013 elbise modelleri arasında en çok büyük çiçek desenli tasarımlar bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor.

Galerimizde yer alan elbiseler arasında, düz renk elbise modelleri 2013 yaz sezonunda belden kemerli detayları ile modern ve asil bir duruş sergiliyor. Davetlerde farklılık yaratmak için veya yeni bir stil denemek isteyen bayanlar için bu renkli elbiseler harika bir seçim olacak. Sezonun trend renkleri olan bordo, turkuaz, saks mavisi, pudra renkleri ile sunulan belden kemerli elbise modellerine hayran kalacaksınız.

Günlük yaşam için elbise arayan bayanlar için koleksiyonlarda özgün tasarımlar yer alıyor. Galerimizde 2013 elbise modelleri günlük kullanıma uygun şık tasarımlarla dikkat çekiyor. Neon renkler ile detaylandırılan uzun elbise modelleri, leopar ve desenli tasarımlarla bu yaz farklı bir görünüm kazandıracak güzellikte.

Galerimizde sezonun en şık elbise modelleri, 2013 koleksiyonlarından derlediğimiz modeller yer alıyor.

  • günlük

    güzel modeller