En Güzel Çanta Modelleri

Yazan Tarih 28 Temmuz 2013
House Bags Çanta Modelleri

Günün her anında yanımızdan hiç ayırmadığımız en önemli aksesuarlardır. Her sezon farklı modellerin çıkması ile büyüleyici güzelliğinden gözümüzü alamadığımız çantalar, 2013 yaz sezonunda da şık tasarımlarla bayanları büyülemeye devam ediyor. Sezonun en şık koleksiyonlarından olan House Bags çanta modelleri 2013 koleksiyonunun resimlerini galerimizde görebilirsiniz.

House Bags Çanta Modelleri

2013 yaz sezonunda markalar sundukları koleksiyonlar ile bayanları büyülemeye devam ediyor. Bu sezon bayanların en çok rağbet gösterdiği çantalar ise farklı tasarım ve şık modeller ile mağazadaki yerlerini aldı. Geçtiğimiz sezonun trendi olan şeffaf çantalar bu sezonda birçok markanın koleksiyonunda kendisine yer buldu.

Daha önce çanta modelleri kategorimizde ünlü markaların koleksiyonlarını incelemiştik. Genel olarak koleksiyonlarda klasik tasarımlar ve renklerin hakim olduğunu görmüştük. Ancak son zamanlarda modanın etkisinden midir bilinmez ama bayanların tercihi sıra dışı ve farklı çanta modelleri oluyor. Konularımız arasında incelediğimiz en sıra dışı çanta koleksiyonu House Bags çanta modelleri oluyor. Şimdilik!

House Bags çanta koleksiyonunda genel olarak şeffaf çanta modelleri dikkat çekiyor. Yaz sezonun en popüler çantalarından olan şeffaf çantalar, bu sezonda birçok bayanın aradığı modeller arasında yer alıyor. Şeffaf çantaları bilindik, favori ve popüler markalar arasında aramakla zaman kaybetmeyin. Çünkü bu sezon birçok markanın koleksiyonun da transparan çanta modelleri yer almıyor.

House Bags çanta koleksiyonunda öne çıkan diğer modellerde neon renkli çanta modelleri oluyor. Yaz sezonun trendlerinden olan neon renkler House Bags çanta modelleri koleksiyonunda kendisine yer buluyor. Farklı model ve detayları ile dikkat çeken House Bags çantalar, yaz sezonunda şık bir seçim olacak.

Rahat ve konfora önem veriyorsanız bu çanta modelleri, kombinleriniz için uyumlu seçim olacaktır. Kalitesine göre fiyatlarınında oldukça uyumlu olduğu House Bags çantaları mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.