DKNY Bayan Ayakkabı Modelleri 2013

Yazan Tarih 6 Nisan 2013
DKNY Bayan Ayakkabı Modelleri 2013

Yeni sezonun önemli parçalarından olan bayan ayakkabı modelleri, bu yıl da birbirinden şık koleksiyonlar ile mağazaların vitrinlerini süslemeye başladı. Ünlü markalar yeni sezon ayakkabı koleksiyonlarını takipçilerin beğenisine sunmaya başladı.

2013 ilkbahar yaz sezonu ayakkabı koleksiyonları şık tasarımlarla yeni sezona merhaba diyor. 2013 sezonu ayakkabı koleksiyonlarında farklı tasarımları, yeni sezonun moda renklerini ve trendleri 2013 ayakkabı koleksiyonlarında görmüştük. Ayakkabı modelleri kategorimizde diğer markaların 2013 bayan ayakkabı modelleri koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Bugün dünyaca ünlü moda markası DKNY bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonunu inceliyoruz. Her sezon tasarımlarında kendine özgü stili ile dikkat çeken ve dünya’da birçok bayan tarafından beğeni ile takip edilen DKNY bayan ayakkabı modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonunda da sıra dışı ve kendine özgü tasarımı ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda dikkat çeken şık tasarımların yanı sıra, modanın rüzgarını estiren bayan ayakkabı modelleri ile de alternatif modeller ilginizi çekebilir. DKNY bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonunda en dikkat çeken model topuklu, örgü dikiş detayları olan ayakkabı modelleri. Bu model aslında spor ayakkabı’nın topuklu ayakkabıya dönüşmüş hali diyebiliriz. Birçok renk seçeneği mevcut olan bu ayakkabı modelini modanın bize sunduğu bir ikram olarak görüyoruz ve beğeni ile favorilerimiz arasında yer veriyoruz. Eğer bu ayakkabıyı nasıl kombin edebilirim diye sorarsanız, farklı renk seçenekleri mevcut. Mesela tabanı ve topuğu beyaz olan, örgü bölümü siyah olan modeli siyah deri etek modelleri ile tercih edebilirsiniz. Çok renkli olanları mesela galerimizde yer alan rengarenk mavi modeli renkli kombinlerde deneyebilirsiniz.

DKNY bayan ayakkabı modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonuna alternatif olarak değil direkt olarak popüler bir giriş yaptı. DKNY 2013 bayan ayakkabı modelleri koleksiyonunu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.