Divarese Bayan Ayakkabı Modelleri 2013

Yazan Tarih 30 Mayıs 2013
Divarese Ayakkabı Modelleri

Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte yeni ayakkabı modeli arayan bayanlar için yazlık ayakkabı koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Yaz aylarının en popüler ayakkabı modellerini Divarese koleksiyonunda inceliyoruz. Yaz aylarında bayanların favorisi olan sandalet modelleri ve babet modelleri Divarese markasının özgün tasarımları ile şık bir görünüme kavuşmuş.

Bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonları arasında modaya en çok ayak uyduran bir koleksiyon olarak Divarese yazlık ayakkabı koleksiyonunu söyleyebiliriz. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte en popüler ayakkabılardan olan babet modelleri ve sandalet modelleri, Divarese koleksiyonunda 2013 sezonun trendlerini tasarımlarında yansıtıyor. Taşlı ve zımbalı modelleri ile birçok bayanın beğenisini kazanan bu koleksiyonu sizinde beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte, 2013 bayan ayakkabı modelleri markaların özgün tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu sezonun en şık modellerini Bambi, İnci, Pull and Bear, Canzone gibi ayakkabının önde gelen markalarında görmüştük. Son zamanlarda zımbalı ve taşlı babet ve sandalet modelleri bayanların en çok ilgi gösterdiği ayakkabılar olarak dikkat çekiyor. Parmak arası modeller, taş ve zımba detaylar ile birlikte bu sezon bayanların favorisi durumda. Bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonları arasında Divarese bayan ayakkabı modelleri de özgün tasarımları ile bu sezon tercih edebileceğiniz markalardan birisi konumunda.

Divarese bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonu şuan indirimli olarak satışa sunuluyor. Divarese bayan ayakkabı modelleri 2013 sezonunda 149 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Galerimizde bu şık koleksiyonun resimlerini görsel olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla bayan ayakkabı koleksiyonu için bayan ayakkabı modelleri 2013 kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.