Dantel Bluz Modelleri 2013

Yazan Tarih 29 Mayıs 2013
Dantel Bluz Modelleri

2013 koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Daha önce bluz modelleri kategorimizde sezonun en şık ve modern bluz modellerini tanıtmıştık. Bugün de son zamanların trendlerinden olan dantel detayları bluz modellerinde inceliyoruz. 2013 bluz modelleri koleksiyonları arasında dantel bluz modelleri yaz aylarında bayanların tercihleri arasında ilk sırada yer alan kıyafetler oluyor. Galerimizde 2013 dantel bluz koleksiyonlarını görsel olarak inceleyebilirsiniz.

Dantel Bluz Modelleri 2013

Bluz modelleri bu yaz tercihlerimiz arasında üst sıralarda yer alıyor. Bu sezon en popüler bluzlar klasik kesimlerden çok detayları ön planda olan modeller oluyor. Dantel bluz modelleri ünlü markaların koleksiyonlarını süslemeye devam ediyor. Galerimizde yer alan 2013 bluz modelleri Koton, İpekyol, Collezione, Batik gibi bayanların beğeni ile takip ettiği markaların koleksiyonlarından oluşuyor. Omuzlarda ve sırtta yer alan dantel detayları ile bluz modelleri şık bir görünüme sahip. Rengarenk ve püsküllü bluz modelleri de koleksiyonlarda göze çarpan detaylar olarak dikkat çekiyor. Yaz aylarında tercih edilebilecek güzellikte yer alan tek omuz dantel bluz modeli ise ana temamız olmayı başarıyor.

Dantel Bluz Kombinleri

Galerimizde ünlü markaların şık dantel bluz modellerine hayran kalacaksınız. Günlük yaşamda ve iş hayatında artık farklı bir giyim ve stil arayan bayanlar için birbirinden şık modeller yer alıyor. Yaz aylarında cıvıl cıvıl ve ferah bir gün geçirmek için açık renk tonlarında olan dantel bluz modellerini öneriyoruz. Tek omuz dantelli sarı bluz modeli bu tarifimize uygun bir seçim olacaktır. Beyaz kalem etek ve sarı veya beyaz topuklu ile iş hayatında mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Günlük yaşamda sırtı açık dantel bluz modelleri spor bir görünüm sağlayabilir. Şort modelleri ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda omuzları dantel detaylı olan bluz modelleri bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Ayrıca sırtı açık dantel bluz modeli ise yaz aylarında şık transparan seçimlerden biri olacaktır. Genel olarak davetlerde bu tip bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Siyah renkte olan beyaz pantolon ve sivri burun, rugan kırmızı topuklu ayakkabı modeli ile kombinleyebilirsiniz. Gelin birlikte galerimizde yer alan bu şık bluz modellerine birlikte bakalım.