Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri 2013

Yazan Tarih 16 Nisan 2013
ca2

Bugün ağırlıklı olarak abiye modelleri koleksiyonlarını inceledik. Düzeni bozmadan abiye elbise modelleri tanıtımına ünlü modacı Cengiz Abazoğlu abiye modelleri 2013 koleksiyonu ile devam ediyoruz. Yeni sezonda abiye modelleri birbirinden şık tasarımlarla baş döndürücü bir hal almaya başladı. Bazı koleksiyonlarda klasik kesimler yer alırken, bazı kesimlerde elbiselerde muhteşem moda dokunuşu göze çarpıyor.

Daha önce abiye elbiseleri koleksiyonları yayınlamıştık. Daha fazla çeşit görmek için abiye modelleri kategorimizi ziyaret ederek, 2013 ilkbahar yaz sezonu abiye elbise kıyafetlerini inceleyebilirsiniz.

Bugünkü konularımızdan biri olan Cengiz Abazoğlu 2013 abiye modellerine bayılacaksınız. Birbirinden güzel ve şık tasarımların yer aldığı koleksiyon hakkında bir şeyler yazmak aslında hakaret gibi olur. Ancak biz bu koleksiyona hayran kaldık ve sizinde hayran kalacağınızı düşünüyoruz ve birkaç hatırlatma yapmak istiyoruz.

Bu sezon abiye elbiseler için yoğun bir dönem olacak. Davetlerin genel olarak ilkbahar yaz aylarında yoğun olarak yaşandığı bir gerçektir. Özel gecelerde şık bir görünüme sahip olmak isteyen hanımların ilk tercihlerinden biri olan abiye modelleri özel bir gecede muhteşem, şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Doğru modeli seçmenin yanı sıra, renk konusunda da itinalı davranmanız gereken abiye modelleri Cengiz Abazoğlu koleksiyonuna kısaca bir göz atalım.

Cengiz Abazoğlu abiye elbise 2013 koleksiyonu dekolte detaylar ile öne çıkan bir koleksiyon. Biz bu koleksiyon tüm modellere hayran kaldık. Özellikle kırmızı renkli, kısa ve tek omuz abiye modelinden gözümüzü alamadık. Cesur davranmak isteyen hanımların bu sezon mezuniyet törenlerinin yanı sıra, özel partilerde tercih edebileceği şık bir model.  Abazoğlu, straplez abiye elbiseyi dantel ve çizgi desenleri bir araya getirerek muhteşem bir model sunuyor. Daha da cesur olmak isteyenler için transparan göğüs detayı ile siyah abiye modeli 2013 sezonunda şık bir tasarım harikası ile göze çarpan şık bir model.  Bu şık koleksiyonu galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.

  • leman

    eh iste

    • gizem

      leman bence cok iyi yorum yapmsin