Bikini Modelleri 2013

Yazan Tarih 9 Nisan 2013
Bikini Modelleri 2013

İlkbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde güneşli havanın etkisi ile yaz aylarının etkisini şimdiden hissetmeye başladık. Yeni sezon ile birlikte alış veriş trafiği de başlamış durumda. Bayanlar 2013 ilkbahar alış verişlerini neredeyse tamamlamak üzere. Ancak bazı hanımlar ise şimdiden 2013 yaz ayları için yeni bikinileri stoklamaya başladılar bile.

Bikini modelleri 2013 yaz sezonunda birbirinden şık ve harika tasarımlardan oluşuyor. Yeni sezonda markalar yepyeni tasarımları ile takipçilerinin beğenisine şık modeller sunuyor. Bugün biz de sizler için markaların bikini modelleri 2013 koleksiyonlarından parçaları bir araya getirdik.

2013 bikini modelleri geçtiğimiz yıllara göre bu sezon biraz daha küçülmüş gibi gözüküyor. Özellikle brezilya tipi mayoları daha önce Mango bikini modelleri 2013 koleksiyonunda görmüştük. Özellikle hanımlar son yıllarda artık tamamen farklı bikini modelleri koleksiyonları arayışında. Klasik kesimlerden ziyade hanımlar, kavurucu yaz sıcaklarında biraz daha cürretkar modeller ile 2013 yaz aylarına giriş yapmak istiyorlar. Doğrusu plajlarda çekici olmak ve rahat, keyifli zaman geçirmenin yolu doğru bikini seçiminden geçiyor. Bakışların, dikkatlerin üzerinizde olmasını isterseniz bizim sizin için önereceğimiz brazilya usulü bikini modelleri 2013 koleksiyonlarından bir model tercih etmenizdir. Eğer kilo problemini aşamam, bikini giymek istiyorum diyorsanız da bunu çok dert etmeyin. Sadece çok ince vücut tipine sahip olan bayanlar bikini giyer diye bir kaide yok. Galerimizde ki mankenlerin kilo ortalaması 50 – 60 arasında. Boy ortalaması ise 1.67-1.70 arasında. Bu ölçüleri kendiniz ile kıyasladığınızda ne demek istediğimizi anlamış olacaksınız. Bikini modelleri 2013 koleksiyonları her bayan için uygun modeller ile dolu. Bikini modelleri 2013 koleksiyonları arasından beğendiğiniz modeli seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Bikini seçerken vücut tipinizi, vücut renginizi, ölçülerinizi, saç renginiz gibi durumları mutlaka göz önünde bulundurmayı unutmayın. Zaten bu sezon çokça bikini modelleri alacağınızdan eminiz. Yeni modellerimizi sizlere sunmaya devam edeceğiz. Diğer bikini koleksiyonlarını görmek için bikini modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.