Beymen Elbise Modelleri 2013

Yazan Tarih 4 Nisan 2013
Beymen Elbise Modelleri 2013

Modanın favori markaları 2013 ilkbahar yaz sezonuna şıklık yarışı ile giriyor. Bugüne kadar sunulan elbise koleksiyonları, bayanların ilgisini çekmeyi başardı diyebiliriz. Yeni sezon elbise koleksiyonları bayanların başını döndürecek, mükemmel tasarımlardan oluşuyor.

Daha önce elbise modelleri kategorimizde ünlü markaların 2013 elbise modelleri koleksiyonlarını incelemiştik. Yeni sezon koleksiyonları 2013 ilkbahar yaz modasına uygun renk ve tasarımlarla dikkat çekiyordu. Özellikle mezuniyet döneminin yaklaşması ile birlikte bayanların elbise arayışı şu aralar hızlanmış durumda. Bugün de Beymen elbise modelleri 2013 koleksiyonlarını sizlere tanıtıyoruz.

Beymen elbise modelleri 2013 koleksiyonu birbirinden şık, renkli, canlı tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyona göz gezdirdiğimizde en dikkat çeken modeller arasında çiçek baskılı ve askılı midi elbise modeli. Biz bu modeli çok beğendik. Bu tasarım dar kesimden oluşuyor. Eğer bu model sizin için fazla açık kalıyorsa t-shirt kollu bol kesim elbise modelini de aynı tasarımda koleksiyonda bulabilirsiniz. İlkbahar’ı anımsatan tasarımı ile bu elbiseyi özel partileriniz de kullanabilirsiniz. Zaten artık bayanlar klasik düz renklerden uzaklaşmaya başladılar. Yeni sezon koleksiyonları bu yönden iyi bir avantaj durumunda. Koleksiyonda göze çarpan bir diğer model ise tek omuz bağlamalı ve askılı olan siyah elbise modeli. Özel gecelerde ve davetlerde iyi bir tercih olarak görüyoruz. Ayrıca detayı ile farklı bir havası var. Günlük hayatta veya ofis ortamında şık olmak isterseniz geniş yaka ve beyaz puantiyeli nil yeşili elbiseyi tavsiye edebiliriz. Elbise ilk bakışta cüretkar sayılabilir. Yakadan etek ucuna kadar inen fermuarı ile farklı bir imaj görüntüsü verebilirsiniz.

Beymen 2013 elbise modelleri koleksiyonu ilk bakışta bu şekildeydi. Koleksiyonun resimlerini galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz. Koleksiyonda Beymen elbise modelleri fiyatları 525.00 TL’den başlayan fiyatlarla Beymen mağazalarında satışa sunuluyor.