Beyaz Elbise Modelleri

Yazan Tarih 26 Nisan 2013
bze10

Son günlerde bayanların yoğunlukla ilgi gösterdiği giyim parçalarından olan elbise modellerini incelemeye devam ediyoruz. Yeni sezonda bayanların tercihlerinden biri de beyaz renkler olacak. Beyaz renk saflığı, güzelliği temsil eden sade bir renk. Yeni sezonda beyazlar içerisinde davetlerde boy göstermek istiyor olabilirsiniz. Bugün markaların koleksiyonlarında yer alan beyaz elbise modellerini analiz ediyoruz.

Bu yıl birbirinden şık, renkli, canlı, tasarım harikası olan elbise koleksiyonlarını inceledik. Ünlü markaların yeni sezon elbiselerini elbise modelleri kategorimizde yayınlamıştık. Dikkat çeken tasarımlar, yeni sezonda bayanların beğenisini kazanmıştı. Beyaz elbise koleksiyonları içerisinde öne çıkan modeller Bershka, Koton, Mango markalarında yer alıyor.

Beyaz elbise modelleri

Beyaz elbise modellerini hemen hemen her davette tercih edebiliriz. Özellikle mezuniyet dönemine çok az bir zaman kaldı. Ancak çoğunlukla bayanların tercihleri arasında beyaz renkler yer almıyor. Oysa ki güçlü bir kadın imajı veren şık elbise modelleri koleksiyonlarda yer alıyor. Özellikle dinamik bir görünüm için biz Adil Işık markasını önerebiliriz. Bu sezonun modası olan zımba detayları beyaz elbise modellerinde görmek mümkün. Omuz veya yaka detaylarında zımba işlemeler elbiseleri modanın rüzgarına bırakıyor.

Beyaz elbise için ayakkabı

Ayakkabı seçimi büyük bir hünerdir aslında. Ancak beyaz elbise için ayakkabı seçimi en kolayıdır bize göre. Beyaz elbiselere ayakkabı seçiminde kararsız kalmanız aslında yadırganacak bir durumdur. Tek önemli nokta nasıl bir davete katılacağınız. Hemen hemen her renk beyaz elbiseler için uygundur. Topuklu ayakkabı tercih edecekseniz tabanı kırmızı renk, üst kısmı bej, krem, beyaz gibi renkleri olan modelleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda ise beyaz elbise için kırmızı topuklu modeller ünlüler tarafından da sıkça tercih ediliyor. Topuklu sandalet modelleri ile de kombin yapabilirsiniz. Elbiseniz için yeni sezon ayakkabıları görmek için ayakkabı modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz elbise modelleri koleksiyonlarını galerimizde görsel olarak inceleyebilirsiniz.