Bayan Kot Gömlek Modelleri 2013

Yazan Tarih 10 Nisan 2013
Mavi Kot Gömlek Modelleri

Yeni sezonda gömlek modelleri bayanlar tarafından oldukça ilgi görmeye başladı. 2013 ilkbahar yaz sezonunun gelmesi ile birlikte, hatta ilkbahar aylarında özellikle gömlek giymeyi tercih eden bayanları sokaklarda sıklıkla görebiliriz.

Daha önce gömlek modelleri kategorimizde yeni sezonun gömlek koleksiyonlarını tanıtmıştık. Hayran kaldığımız markalar, gömlek koleksiyonları ile ilgimizi çekmeyi başarmıştı. Bugün de gömlek koleksiyonları içerisinde kot gömlek modellerini inceliyoruz.

Bayan kot gömlek modelleri 2013 ilkbahar yaz sezonunda şimdiden rağbet görmeye başladı. Sizlere galerimizde markaların bayan kot gömlek modelleri 2013 koleksiyonlarından parçalar sunuyoruz.

Öncelikle Mavi markasının 2013 kot gömlek modelleri ile başlayalım. Mavi kot gömlek modeli sivri yakası ve uzun kolu ile birlikte ilkbahar sezonunda iyi bir seçim olabilir. Çıt çıt düğmesi ve göğüs cepleri ile klasik gömlek modeli görünümünde olsada bu gömlek modeli her durumda tercih edilebilir. Beyaz skinny pantolon modelleri ile şık bir kombin oluşturulabilir. Bu gömlek 49.00 TL’den satışa sunuluyor. Aynı fiyata galerimizde de göreceğiniz bu gömleğin buz mavisi rengi de daha çok rengi ile yaz aylarına uygun diyebiliriz.

Gelelim bu senenin moda çizgilerine. Galerimizde de görebileceğiniz bu senenin modalarından olan zımba, taş, çivili detaylar Only’nin bayan kot gömlek modelleri koleksiyonuna da yansımış. Omuzlardaki bu detaylar farklı bir kot gömlek modeli kesimi ortaya çıkmış. Bu gömlek modelini seveceğinizi düşünüyoruz. Fonksiyonel olması açısından ihtiyacınız görecek özelliklere sahip. Aynı zamanda kolları uzun veya kısa olarak kullanılabiliyor. Bu gömlek modelinin fiyatı da 99.00 TL’den satışa sunuluyor.

Ayrıca galerimizde yer alan modeller arasında dikkat çeken bir diğer model ise, Mavi markasının işlemeli kot gömlek modeli. Omuz ve sırtta çiçek desenli işlemesi bulunan gömlek modelini de farklılık arayan hanımlara öneriyoruz. Mavi mağazalarında bu model 69 TL’den satışa sunuluyor. Gelin galerimizden görsel olarak bayan kot gömlek modelleri serisini görsel olarak inceleyelim.