Bayan Converse Modelleri 2013

Yazan Tarih 25 Mart 2013
Converse Bayan Ayakkabı Modelleri 2013

Genç kızların en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinden biri olan converse modelleri bu sezonda bayanların gözdesi olacak şık tasarımlardan ve renklerden oluşuyor. İlkbahar sezonun gelmesi ile gündelik yaşamdaki tarzımızda değişecek. Kışlık ayakkabılar raflara kalkmaya başladı bile.

Converse modelleri 2013 bayan kullanıcılar için muhteşem tasarımlardan oluşuyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında günlük yaşamımızda vazgeçemediğimiz converse modelleri 2013 sezonunda da tercihlerimiz arasında önemli bir yer tutacak. Genellikle jeans modelleri ile tercih ettiğimiz bu modelleri bazı bayanlar elbise veya etek modelleri ile de tercih etmektedir. Fakat bizim görüşümüz, converse bayan ayakkabı modelleri kot şort modelleri veya jeans modelleri ile tercih edildiğinde harika bir kombin olur. Converse 2013 ayakkabı koleksiyonunu galerimizde sizler için sunuyoruz. Bu koleksiyonda göze çarpan modeller ayakkabıların bu sezon farklı tasarımlardan meydana gelmesi. Mesela bu sene topuklu converse ayakkabı modelleri yeni bir imaj için iyi bir tercih olabilir. Bizim beğendiklerimiz arasında denim tarzı olan ve turkuaz renkte olan bayan converse modelleri 2013 koleksiyonlarında yer alıyor. Rahat giyimin önemli bir parçası olan converse modelleri aynı zamanda şıklık içinde doğru bir seçim yapıldığında önemlidir. Koleksiyonda büyük parçalarda yer alıyor ancak bu tamamen zevk meselesi sanırım. Doğrusu estetik açısından biz bu modelleri pek beğenmiyoruz.

Converse bayan ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonunu galerimizde görsel olarak görebilirsiniz. Converse fiyatları 2013 sezonunda  119 ile 179 TL arasında satışa sunuluyor.