Bayan Bot Modelleri 2014

Yazan Tarih 29 Kasım 2013
2014 Bot Modelleri

Yeni sezon öncesi sizlere farklı ayakkabı koleksiyonları sunmaya devam ediyorum. Bilindik markaların dışında farklı markaların koleksiyonlarında bot modelleri birbirinden renkli ve şık tasarımları ile satışa sunuluyor. 2014 kış sezonuna girerken farklı modeller arıyorsanız bu koleksiyonu mutlaka görmelisiniz.

2014 kış sezonunda farklı olmalıyım diyorsanız High K.C 2014 bot modelleri koleksiyonunu tavsiye ederim. Bu zamana kadar klasik tasarımlar ve tarz olarak değişmeyen botlar tercih etmiş olabilirsiniz. Ancak artık şıklık kavramı tamamen değişiyor. Modanın enfes detaylarını artık bot modelleri koleksiyonlarında görmek mümkün.

Zımbalı ve taşlı bot modelleri 2014 kış sezonunda en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle modaya ilgi duyan ve süslü modeller favorisi olan genç kızlar bu süslü botlara çok önem veriyor. Spor ve rahat giyimde daha çok tercih edilen zımbalı bot modelleri 2014 sezonunda yeni bir bot modeli edinmek isteyen veya alternatif bir seçenek arayan bayanlar için doğru bir seçim diyebilirim.

Günlük hayatta veya iş hayatında da tercih edebileceğiniz ve bu botları en iyi şekilde kombin edebileceğiniz modellerde koleksiyonda yer alıyor. High K.C bayan bot modelleri 2014 koleksiyonunda seçenekler sadece bu kadarla sınırlı değil elbette. Koleksiyonu ön plana çıkaran detaylar botlara alımlı bir hava katıyor. Zincirli botlar, yılan derisi detaylar, fermuarlı botlar, kısa topuklu botlar, rugan botlar gibi birçok model High K.C 2014 bayan bot koleksiyonunda yer alıyor.

Ayrıntıları görsel olarak incelemek için galerimizi inceleyebilirsiniz. 2014 bot fiyatları High K.C koleksiyonunda 260 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.