Bambi Sandalet Modelleri 2013

Yazan Tarih 7 Temmuz 2013
Bambi Sandalet Modelleri

Yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabılarından olan sandalet modelleri, 2013 yaz sezonunda bayanları büyülemeye devam ediyor. Ünlü markaların koleksiyonlarında birbirinden şık ve tasarımlarla yer alan sandaletler, 2013 modası tasarımları ve trend renkleri ile birlikte bu yaz zengin çeşitleri ile bayanları kararsız bırakıyor.

Bambi Sandalet Modelleri 2013

Bayanların popüler markalarından olan ve her sezon koleksiyonları beğeni ile takip edilen Bambi, 2013 yaz sezonu koleksiyonları ile bu sezon yine bayanların favori markası. Koleksiyonlarında özgün ve şık tasarımlarla dikkat çeken Bambi, 2013 sandalet modelleri koleksiyonu ile de beğeni kazanmayı başarıyor.

2013 sandalet modelleri koleksiyonu ile olduğu kadar Bambi 2013 babet modelleri ile de bayanların beğenisini kazanıyor. Sandalet modelleri koleksiyonunda canlı renklere yer veren Bambi, birbirinden farklı tasarımlara sahip modelleri ile de alternatif seçimler sunuyor. Hem tatil zamanlarınızda hem de günlük yaşamda tercih edebileceğiniz sandalet modellerini bulabileceğiniz bir koleksiyon sunan markanın en çok tutulan sandaletleri, klasik renklerle sunulan ve detayları olan sandaletler oluyor.

Özellikle moda tutkunu olan bayanların Bambi 2013 sandalet modelleri koleksiyonuna hayran kalacağını düşünüyoruz. Modanın çizgileriyle beraber tasarlanan şık sandalet modellerinin yer aldığı koleksiyonda, metalik renkler dikkat çekiyor. 2013 yaz sezonu trendlerinden olan metalik renkleri sandaletler de tercih etmek isteyen bayanlar için altın ve gümüş renkteki sandaletler bu sezon şık bir seçim olacak.

Bu yılın en çok tercih edilen sandalet modelleri parmak arası sandaletler olarak dikkat çekiyor. Genel olarak bayanların vazgeçemediği modeller olan bu sandaletler yeni sezonda Bambi koleksiyonu ile klasik renkler ve detaylar ile süslenmiş. Bilekten bağlamalı modellerin sıkça tercih edildiği modeller ve daha fazlasını resim galerimizde görebilirsiniz.