Adil Işık 2013 Bayan Gömlek Modelleri

Yazan Tarih 15 Mart 2013
Adil Işık 2013 Gömlek Modelleri

İlkbahar yaz sezonuna girdik. Koleksiyonlarda yer alan bayan gömlek modelleri serisini incelemeye devam ediyoruz. Daha önce gömlek modelleri kategorisinde markaların yeni sezon için sunduğu gömlek koleksiyonlarını yayınlamıştık. Bu sefer Adil Işık 2013 gömlek modelleri ile seriyi devam ettiriyoruz.

Yeni sezonun girmesi ile kışlık giyimleri artık kaldırdık ve yerine ilkbahar ürünlerini koymaya başladık. Havaların güzel olmasını fırsat bilen bayanlar şimdilik önceki kıyafetleri ile idare ediyorlar. Ancak ilkbahar yaz alış verişi tam anlamı ile başladığında yeni sezonda ne alacağınızı şaşırabilirsiniz. Çünkü bu sezon markaların koleksiyonları oldukça başarılı. Adil Işık 2013 bayan gömlek modelleri aklımızı başımızdan alacak. Çok şık tasarımların yer aldığı koleksiyonda seçeneklerin çok olması ve renklerin yeni sezona ayak uydurması tercih nedenlerimizden olacak. Açıkçası Adil Işık bayan gömlek modelleri 2013 koleksiyonları içerisinde en başarılı olanı diyebiliriz. Günlük hayatta veya iş hayatında tercih edebileceğimiz modelleri bulunan ve aynı zamanda hafta sonu rahatlığı için uygun modelleri koleksiyonuna dahil eden Adil Işık 2013 gömlek serisi bu sezon bayanların ihtiyacını karşılayacak güzellikte. Koleksiyonda en dikkat çeken modeller ise mavi renk ve pembe renk tonlarının ağırlıkta olması. Aynı zamanda siyah ve beyaz modellerinde yer aldığı koleksiyonda gömleklerin tasarımlarına hayran kalmamak mümkün değil. Yakası ve parı fırfırlı olan mavi gömlek tam bir moda harikası. Volanlı ve fırfırlı gömlek modeli ise ilkbahar için iyi bir tercih. Bizim koleksiyonda en çok beğendiğimiz model ise geniş yakalı mavi renkte olan apoletli gömlek. Gündelik yaşamda, iş hayatında, hafta sonu gezilerinde veya daha başka nerede kullanmak isterseniz kullanabileceğiniz harika bir tasarım. Fiyatı da oldukça uygun. 59.00 TL’den satışa sunulan bu gömlek bu sezon birçok bayanın tercihi olabilir. V yakalı gömlekler her zaman bayanlar için dikkat çekici olmuştur. Bordo renkte olan ve diğer renk seçenekleri ile de sunulan bu gömlek 69.00 TL’den satışa sunuluyor. Önden düğmeli ve yakası bağcıklı gömlek modeli ise modern bir hava estiriyor.

Adil Işık 2013 bayan gömlek modelleri koleksiyonu o kadar çok seçenek barındırıyor ki hepsini anlatmaya satırlarımız yetmez. En iyisi siz galerimizden 2013 bayan gömlek modelleri koleksiyonunu görsel olarak inceleyin. Eminiz çok beğeneceksiniz. Ayrıca Adil Işık 2013 gömlek fiyatları 59.00 TL ile  79.00 TL arasında satışa sunulacak.